Karşılama Mesajı

>>>İnternet Manager<<<

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad İ.. D..
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32/E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 218/0
  • Ticaret 23, %96

Son Ziyaretler 2075

Attığım Mesajlar

• Evcil Hayvanı Olanlara Müjde!!! Petzzshop.com Efsane Günler Başladı......

Ben bir türlü internetten kedim için mama alamıyorum. Nedeni ise petshoplarda Proline Kuzu etli kedi mamasının kilosu 10TL ile 15TL arasında. Genellik...

19.11.2020, Genel Alışveriş
  • 300TL Kupon Kodu

Merhaba Arkadaşlar, 115TL Harcamanıza 300TL Veren kupon kodu satılıktır. Fiyat:50TL Ödeme yöntemi PAPARA-ENPARA ...

05.10.2020, Adwords Hizmetleri
  • PHP Sipariş Alma

capscroll Merhaba,Yardım severliğin ve katkın için çok teşekkür ederim çok başarılı olmuş. Fakat dün v4r1able hocam sağolsun yardım etti güzel bir iş...

20.09.2020, PHP
  • PHP Sipariş Alma

Arkadaşlar merhaba bu yapmış olduğumuz projeyi aşağıdaki görseldeki gibi nasıl tasarımını yapabilirim ? Yazıları sağ tarafa alıyorum ama karmaşık oluy...

19.09.2020, PHP
  • PHP Sipariş Alma

v4r1able sen internette tek tanıdığım ninjasın :) eline koluna sağlık tam istediğim gibi ve hiçbirşeyi atlamamışsın harika olmuş emeğine sağlık...

18.09.2020, PHP
  • PHP Sipariş Alma

Merhaba v4r1able ben aşağıdaki gibi yaptım ;Siparişi tamamla butonuna bastığında veriler Post methodu ile başka bir php sayfasında yazdıracak. (Fakat ...

18.09.2020, PHP
  • PHP Sipariş Alma

Teklifiniz için teşekkür ederim konuya cevap düşmeyince ben kendim %80lik bir oranda projeyi tamamladım. Şuan hesaplama işlemleri kaldı sadece. Yardım...

18.09.2020, PHP
  • PHP Sipariş Alma

Arkadaşlar Merhaba, Php ile aşağıdaki sistemi yapmak için bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum. 2 tane dosyamız olacak; İndex.php Sipariş.php ...

18.09.2020, PHP
  • Hızlı IP Bulucu Program

HuseyinGozlu 6 sene sonra farketmeniz ilginç :D

26.08.2020, Webmaster Genel
  • Eklentiden hacklendim ÇÖZÜLDÜ

Apocrypha Evet aslında konu hakkında bir makale yazmayı düşünüyorum ama bunu yayınlayacak blogum mevcut değil. Wmaracı için yayınlamama gerek yok çünk...

21.08.2020, WordPress

Arkadaşlar veritabanı dosyasınada zararlı kodlar bulaşmış. Öncelikle Cpanelden phpmyadmin ile veri tabanını export edip zararlı kodları temizledikten ...

19.08.2020, WordPress
  • Google Drive Sınırsız Depo Alanı

Merhaba mail adresimi özelden iletiyorum teşekkür ederim.

18.08.2020, Google

Öncelikle herkese Günaydın arkadaşlar,@v4r1able çok teşekkür ederim. Bilgisayarıma bağlanıp saatlerce emek verdi kendi sitesi gibi ilgilendi. Birçok y...

18.08.2020, WordPress

16:00da molaya çıkacağım müsait olursanız anydesk ile bağlanabilirsiniz birlikte bakalım.

17.08.2020, WordPress

Veritabanına bulaşma ihtimali var mı ? çünkü wordpress dosyalarını tamamen yeniledim. Şuan adwords yanıltıcı url dns problemi hatası verip reklamı ona...

17.08.2020, WordPress

@v4r1able merhaba,Bulmuş olduğunuz kod doğru tamamen bu şerefsiz kod parçacığı yüzüden oluyor herşey. Sanırım kullandığım tema hacklendi. Bu kodu bütü...

17.08.2020, WordPress

Arkadaşlar sunucu sıfırlandı komple herşey silindi. Cpanelden domaini bağladım ve cpanel üzerinden wordpres'i kurdum buna rağmen halen sitem ilk açılı...

17.08.2020, WordPress

Merhaba arkadaşlar,Öncelikle ilgi ve yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Sitelerim ilk başta hiç açılmıyordu. Dosyaları temizleyip virüslü kodlar...

15.08.2020, WordPress

EDİT: Arkadaşlar sorun halen devam ediyor. Sitem ilk açıldığında yönlendirme yapıyor 2. girişlerde ise bir problem yok hiçbir şekilde bu sorunu aşamad...

14.08.2020, WordPress

Gercekefsane eklenti kalmadı sitede birçoğunu kaldırdım şuanda güvene alındığını düşünüyorum.

14.08.2020, WordPress
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al