Giriş Yap / Kayıt Ol
ytmatikvip

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Leadman Leadman şuan çevrimdışıdır.

WM Aracı

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
0
0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
0
0
Toplam olumlu geribildirim: 0
[Leadman] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

 • Leadman Hakkında
  Hakkımda
  İsmim Feyyaz Ustaer, 24 Eylül 1991 Antalya Kaş doğumluyum. İlköğretim ve Lise eğitimimi Kaş’ta aldım. 2006 yılından bu yana çeşitli projelerde yazar ve editör olarak yer aldım. Aslına bakarsanız şu sıralar her ne kadar müzik piyasası için bir takım uğraşlar içinde olsam da, internet dünyasındaki yazarlık tecrübelerimin temeli oyun eleştirmenliği ile başladı. 2006 yılında kısa süreli olarak Gamepro isimi oyun dergilerinde yazarlık tecrübem oldu. Onun dışında 2007 yılında kendi projem olan Türkiye’nin ilk oyun elektronik dergisi E-Oyun’u çıkarttım ve yaklaşık 1 sene boyunca bu proje dahilinde yazarlık ve Yayın Yönetmenliği yapmaya devam ettim. Akabinde GametoGame isimli oyun sitesinde editörlük yaptım. 2010 yılında Level dergisinin düzenlediği yazarlık yarışmasını kazandım ve Level Online’da yazarlık yapmaya başladım. Bu süre zarfında sitede bir çok ön incelemem yayınlanmasının yanı sıra, basılı derginin de içeriğine katkım oldu. Oyungezer-Level çatışmasıyla birlikte daha fazla Level için yazı yazmak istemediğimi fark ettim ve bıraktım. 2011 yılında Bölüm Sonu Canavarı’nda (www.bolumsonucanavari.com) yine kısa süreli bir yazarlık tecrübem oldu. 2011’in Temmuz ayında oradan ayrıldıktan sonra uzunca bir süre yazarlık yapmaktan vazgeçtim. 2012 yılında Süperkarga (www.superkarga.com) sitesinde yazar olarak yer aldım. Bir süre sonra o sitedeki heyecanımı da yitirdiğimi farkettiğim için yazmaya devam etmedim. 1 yıl elektronik ortamdaki tüm projelerden uzaklaştım.

  Son 5 yıldır ilgimin her şeyden daha fazla müziğe kayıyor olmasından ötürü, artık oyun sitelerinde ve bu tarz projelerde yer alamayacağımı fark ettim. Müzik piyasası için bir şeyler yapmam gerektiğini düşündüm. Çünkü oyun piyasasında bir hevesle projelere dahil olup (referansım iyi olduğu için her başvurum kabul edildi şu ana kadar), aynı hızla ilgimi kaybediyordum. Ben müzik piyasasında yer almalıydım. Kafamda bir çok düşünce vardı ve onların tamamını birleştirebileceğim bir proje düşünüyordum. Her şeyi kafamda kurduktan sonra iş bir yerden başlamaya kalmıştı. Fakat bir türlü kendimde o isteği ve iştahı göremiyordum. 28 Ağustos 2013 gecesi, sitenin host ve domain’ini satın aldım ve “yarın tasarıma başlayacağım” diyerek uyudum. Ve uyandığımda hakikaten de tasarıma başlayacak enerjiyi kendimde buldum. Nihayet bu girişimin temellerini 1 Eylül 2013’te Türk Gitar’ı (www.turkgitar.net) beta olarak yayına hazır hale getirerek attım. O günden bu yana da neredeyse tüm enerjimi bu projeye harcıyorum. Gitar ve ekipman incelemeleri, gitaristler ile röportajlar ve rock dünyasından haberler içeren bir müzik platformu oluşturdum. Özellikle güncel haberlere büyük önem veriyoruz ve şu an Türkiye’de bu güncelliği yakalayabilen başka bir sitenin olmadığını düşünüyorum.
  Ayrıca son 2 senedir Ekşisözlük’te yazıyorum. Geçtiğimiz 2 senenin öncesindeki 3 sene Uludağsözlük’te yazdım ki ara ara yine giriyorum. Fakat Ekşi’deki kalite kesinlikle Uludağsözlük’te yok. Pek tat vermiyor. Bunlara ek olarak kendi kişisel bloğuma (notabilmeyenrockgitaristi.blogspot.com) ara ara yazıyorum.
  Yazarlığı bir kenara bırakacak olursak, Adnan Menderes Üniversitesi’nde Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası isimli bölümde okumaktayım. Eğer öğretmen denirse sözüm ona borsa öğretiyorlar bize. Şu an bitirmiş olmam gerekiyordu aslında ama bir takım sebeplerden ötürü uzadı. 6 yıldır gitar çalıyorum. Kendi kendime öğrendim.
  Basketbol oynuyorum. Okul takımımızda bu seneyi de sayarsak 3 yıldır devamlı olarak oynuyorum ve son 2 senedir kaptan olarak yer alıyorum. Futbol oynamayı da severim fakat basketbolun yeri bende çok başkadır.
  Bana maddi getirisi olan herhangi bir işte çalışmıyorum. Türk Gitar’ın herhangi bir getirisi yok şu an, hatta çok fazla gideri var. Ama inanıyorum ki emeklerimin karşılığını bir şekilde alacağım. Hoş, almasam da olur aslında. Siteyi, takipçilerimizi ve yaptığımız işi seviyorum.
  Yaşadığı Yer
  Aydın
  Meslek
  Öğrenci
  Cinsiyet
  Erkek

İstatistik

Mesaj Sayısı
Genel Bilgiler
 • Son Aktivitesi: 08 Ekim 2018 02:27
 • Üyelik Tarihi: 28 Şubat 2014
 • Tavsiye Puanı: 0


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 08:10.