Karşılama Mesajı

Herkese Merhaba, Ben Atakan Yasin Uludağ, Yaklaşık 2008?den Web Site işleriyle uğraşmaktayım. Tabi o zaman yaşım küçük olduğundan hobi amaçlı ve bedava site araçlarıyla ufak çaplı siteler kurmuştum. Bu şekilde HTML bilgim gelişti. Tabi Web Tasarım işinde CSS ve JavaScript de çok önemli olduğundan bu yıl bu dilleri de öğrenmeye başladım. İlk olarak w*arez indirme sitesi kurdum ancak upload ettim birçok filehost sitesinin kapanmasından dolayı siteyi satmak zorunda kaldık. Ardından diğer forumlardan tanıştığım iki kişi ile Apple ile alakalı forum sitesi kurduk ve bu sitemiz hala aktif durumdadır. Ayrıca kişisel blog sayfama zaman buldukça içerik giriyorum. Çok uzun süredir ise Wordpress ile uğraşmaktayım. Kendimden biraz bahsetmek gerekirse ani kararlar alan bir kişiliğe sahibim. Kararlarım her an değişebilir. Bu da bazen hayatımda olumsuz sonuçlara yol açabiliyor :D Sorumluluk almayı seven birisiyim ama çok da zora gelemiyorum doğruyu söylemek gerekirse. Ayrıca genelde anı yaşıyorum yani yarın ders varmış iş varmış hiç kafama takmam. Hayat felsefem ise günü birlik

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad A.. U..
  • Üyelik 08.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29/E
  • Meslek Wordpress
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 2/2
  • Ticaret 1, %100
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri