Karşılama Mesajı

Doğma büyüme Adanalıyım ve 20`li yaşların ortalarındayım. 7 yıllık web ve domain tecrübesine sahibim. Ayrıca Facebook, Twitter, İnstagram gibi Sosyal Medya ağında kendimi geliştirmiş, bu alanlarda program yazarak kendimi, geliştiriyorum. MySQL, Maria DB gibi veritabanı dillerini biliyor, boş zamanlarımda Web sitelerine SEO bazlı çalışmalar uyguluyorum. WMAracı ticârete yönelik işlemlerinden daha çok, insanlara bilgi vermeyi, yardım etmekten daha çok keyif alıyorum. Adanada Dayıma ait küçük, şirin bir Emlak şirketinde boş zamanlarımda çalışıyor, vakit geçiriyorum. Ayrıca açıktan Üniversiteyi bitirmek için çabalıyorum.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad E.. D..
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29/E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1106/1098
  • Ticaret 312, %100

Son Ziyaretler 39169

Attığım Mesajlar

• 4 Aylık Sitem İlk 500'e Bile Giremedi

Gına geldi artık bu konu, http://wmaraci.com/forum/google/google-ilk-500-e-giremiyorum-160625.html Buradan okuyun....

07.07.2014, SEO
  • tarih ile ilgili domain öneri

Gunceltekno adlı üyeden alıntıEmek hirsizinin birisi domain fikrimi calmis saglik olsun. Projenizi veya alacagınız Domaini burada yayınlarsanız, ve b...

07.07.2014, Beyin Fırtınası
  • Google da ilk 500 e neden giremiyorum?

Şu soruyu hergün görmekten artık gına geldi açıklamasını yapalım da kurtulalım, 1. Google da sıralamada ilk 500`e girememenizin büyük bir payını sit...

07.07.2014, Google
  • Görseller nasıl sizce?

SevgidenHabersiz adlı üyeden alıntıdomain güzelde uğraşılırsa iyi bir şeyler olabilir. Teşekkürler hocam....

07.07.2014, Domain
  • Görseller nasıl sizce?

Domain: http://www.Gorseller.net Google Görseller: http://www.google.com.tr/imghp Google Görseller Support: https://support.google.com/websearch/answe...

07.07.2014, Domain
  • godaddy promosyon kodu ile 2tl ye alın

okanhh adlı üyeden alıntıben daha önce çektiğini göremedim zaten bende yeniyim site açacaktım kodları buldum paylaşmak istedim PayPal olsaydı daha iy...

07.07.2014, Domain
  • Yine Murat Arslan!

Kendim şuanda mobil oldugum için kanıtları ekleyemiyorum. Mesajlar da sadece şu kesim var, Film izle kelimesin de ilk sıralarda, diyor. Domain firması...

06.07.2014, Şikayetim Var
  • Yine Murat Arslan!

MertBalci adlı üyeden alıntıVar ise kanıtları koyarsanız forumdan uzaklaştırılır vatandaş. Ben dolandırılmadım mert, kolay kolay kimsede dolandıramaz...

• Murat Arslan İş Başında Dikkat Edin!

MertBalci adlı üyeden alıntıVar ise kanıtları koyarsanız forumdan uzaklaştırılır vatandaş. Şikayet kategorisin de zaten kanıtları koydum mert. Doland...

06.07.2014, Bilgi Arşivi
  • Murat Arslan İş Başında Dikkat Edin!

Defalarca report etmeme ragmen şikayetle ilgilenmiyor belki de yönetim meşguldür yinede ben paylaşıyorum forumda hala dolandırmaya çalışıyor insanları...

06.07.2014, Bilgi Arşivi
  • Yine Murat Arslan!

PcDelisi adlı üyeden alıntıMağdur olan arkadaşlar ödemeyi yaptığı bankayı arayıp durumu izah edip mail adreslerine dekontu gönderirseniz banka hesabın...

• Domain zekâ işidir!

bulutweb adlı üyeden alıntıFaydalı bir yazı olmuş teşekkür ederiz. Fakat herhangi bir domaini satın almak için o sektörde bilgim olması gerektiğine k...

06.07.2014, Domain
  • Domain zekâ işidir!

Gerilim adlı üyeden alıntıProjeden daha önemlidir diye düşünüyorum. Önce insanların sevebileceği aklında tutabileceği bir isim almak şart. Elinde bir...

06.07.2014, Domain
  • Domain zekâ işidir!

melankolia adlı üyeden alıntıGüzel bir yazı olmuş hocam ellerinize sağlık.Teşekkürler hocam....

06.07.2014, Domain
  • Domain zekâ işidir!

Farklı alanlar da, farklı sektörler de Milyonlarca Domain alınıyor. Fakat kimse Domaine önem vermiyor düşen Domainlere aldanıp, Pagerank degerine alda...

06.07.2014, Domain
  • yi kazandıracak bir site açmak istiyorum

Sana 3 kelime söylüyorum iyi kullan, kimseye aldanma bütün paralar bu kelimelerde, . İnternetten para kazan (İş fikirleri, vb) Altın, Döviz, Borsa bu...

06.07.2014, Beyin Fırtınası
  • Reglenmemiş domain önerisi olan var mı ?

18 Ocak 2014 ayında açılmış konuyu nasıl hortlattınız çok merak ediyorum? :)

06.07.2014, Domain
  • Yine Murat Arslan!

http://wmaraci.com/forum/site-alim-satim/satilik-7-9-k-film-sitesi-cok-ucuza-veriyoruz-160186-3.htmlAdam foruma kadar el attı, tam emin degilim ama e-...

• Alan adları hakkın da düşünceleriniz?

Sadece bir domain üzerinde ilerlemek daha mantıklı geliyor bana. Son olarak Reglenen Domain " Altinda.net " yanlış anlaşılma olmasın proje farklı. :) ...

05.07.2014, Domain
  • Alan adları hakkın da düşünceleriniz?

Hayal gücün benimle neredeyse aynı serkan. Fakat domainlerin içinden birini seçip, projelendireceğim. O yüzden Domain ticaretiyle ugraşıyorum elime ço...

05.07.2014, Domain
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al