Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Saffet Saffet şuan çevrimdışıdır.

bad days

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
0
0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
0
0
Toplam olumlu geribildirim: 0
[Saffet] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

İstatistik

• Son Aktivitesi: Bugün 05:51
  • Tavsiye Puanı: 0

Beğendiği Mesajlar

139 Beğeni
  1. Saffet
    Saffet beğendi mesaj :: Lim10Ata Açık konu : 2.5 Milyon Üyeli Forumexe Tekrar Açıldı!
  2. Saffet
    Saffet beğendi mesaj :: Pasa Açık konu : [WM ÇEKİLİŞ 2] Güzel Hosting Sponsorluğunda 50 Üyemize 3750 TL Değerinde Hosting Paketi Hediye Ediyoruz!
  3. Saffet
    Saffet beğendi mesaj :: Pasa Açık konu : [WM ÇEKİLİŞ 1] Seçkin Yayıncılık Sponsorluğunda - 1100 TL Değerinde - 20 Programlama Kitabı
    ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN!...
    Ne Zaman Beğendi: 01 Eylül 2019, 10:37
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 26 Ağustos 2019, 09:05
  4. Saffet
    Saffet beğendi mesaj :: Kreatorn Açık konu : Backlink / Tanıtım Yazısı Alınacaktır
    Hocam biz seninle daha önce çalışma yapmışmıydık ? PM'lerinizi hatırlıyorumda :) Profilimde sabit bir konum var bakın dilerseniz :)
    Ne Zaman Beğendi: 23 Ağustos 2019, 18:50
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 23 Ağustos 2019, 18:38
  5. Saffet
    Saffet beğendi mesaj :: nettebugun1 Açık konu : WmAracı Hatıra Ormanı
  6. Saffet
    Saffet beğendi mesaj :: Lim10Ata Açık konu : 15 günlük forum sitesine adsense aldım.
    1 haftalık siteye aldık :)
    Ne Zaman Beğendi: 23 Ağustos 2019, 00:35
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 23 Ağustos 2019, 00:11
  7. Saffet
    Saffet beğendi mesaj :: sworks Açık konu : W3 total cache acinca sitenin agzi gozu yamiliyor ne yapabilirim?
  8. Saffet
    Saffet beğendi mesaj :: Lim10Ata Açık konu : KONU AÇ>OYUN KAZAN | Türkiye'nin En Yeni Strateji Forumu!
  9. Saffet
    Saffet beğendi mesaj :: admin Açık konu : [Bu Hepimizin Başarısı] WM Aracı Hitlerini İkiye Katladı!
  10. Saffet
    Saffet beğendi mesaj :: Lim10Ata Açık konu : Interaktif oyuncu sitemi çok ucuza bırakıyorum!
  11. Saffet
    Saffet beğendi mesaj :: Psycho Açık konu : SimilarWeb Hakkında Bilgisi Olan Varmı?
  12. Saffet
    Saffet beğendi mesaj :: Lim10Ata Açık konu : Forum sitesi kumayı düşünüyorum 5000 TL Bütçe [KURULDU]
    Xenforo kullanın kesinlikle ve bence sıfırdan değil hali hazırda olan bir yeri alın
    Ne Zaman Beğendi: 18 Ağustos 2019, 23:39
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 06 Ağustos 2019, 21:09
  13. Saffet
    Saffet beğendi mesaj :: admin Açık konu : [YENİ KATEGORİ] Pinterest Kategorileri Açıldı!
  14. Saffet
    Saffet beğendi mesaj :: Lim10Ata Açık konu : Flarum yazı içine reklam ekleme
  15. Saffet
    Saffet beğendi mesaj :: Pasa Açık konu : WM Aracı'nda Büyük Değişim Başlıyor!
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 14:55.