Giriş Yap / Kayıt Ol
ytmatikvip

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

akgulkubilay akgulkubilay şuan çevrimdışıdır.

WM Aracı

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
0
0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
0
0
Toplam olumlu geribildirim: 0
[akgulkubilay] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

 • akgulkubilay Hakkında
  Hakkımda
  2010 yılında Türk Hava Kurumu Fethiye İlçe Başkanlığı’nda Genç Kanatlar Topluluğu üyesi olarak görev aldım. Aynı yıl içerisinde Türk Hava Kurumu Bakırköy Şube Başkanlığı’nda Genç Kanatlar Topluluğu üyesi olarak görev aldım. Daha sonra bağlı bulunduğum şubenin kapatılması nedeniyle Türk Hava Kurumu üyeliğinden ayrıldım.

  2011 yılında web tasarım ve grafik tasarımları ile amatörce ilgilenmeye başladım. Şu anda iyi derecede grafik ve web tasarımı yapmaktayım.

  2012 yılında Bahçelievler Kemal Hasoğlu Anadolu Lisesi Havacılık Kulübü’nü kurdum. Aynı yıl içerisinde 2011 yılından beri içimde bir hayal olan ve orta öğretim öğrencilerinin havacılık kulübü kurmalarını kolaylaştırmak,faaliyetler gerçekleştirmek,gençlere havacılık sevgisini aşılamak için Liseler Havacılık Birliği’nin temellerini arkadaşlarım ile birlikte attım.

  2013 yılında dönemin Gümüşhane Valisi Dr. Yusuf MAYDA ve Torul Kaymakamı Sn. Recai KARAL Bey’lerin destekleri ile memleketim Gümüşhane’ye bağlı bulunan Liseler Havacılık Birliği Derneği’ni kurdum. Liseler Havacılık Birliği Derneği’nde Genel Başkanlık görevini sürdürdüğüm sırada 2013 yılında T-34 Mentor uçaklarının korunması amacı ile arkadaşlarım ile birlikte T-34 Mentor’ları Koruma ve Yaşatma Topluluğu(Şimdiki adı ile T-34 Türkiye)’nu kurdum ve burada Proje Sorumluluğu görevini üstlendim. Yine Liseler Havacılık Birliği Derneği çatısı altındayken Türkiye’de online havacılık dergisi eksikliğini fark ederek 2013 yılında arkadaşlarım ile birlikte AviaTR Online Havacılık Dergisi’ni kurdum ve burada Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendim.

  2014 yılı içerisinde T-34 Mentor’ları Koruma ve Yaşatma Topluluğu’nun bir dernek çatısı altında toplanamsı gerektiği düşüncesi ile birlikte arkadaşlarım ile birlikte Hür Kuş Sportif Havacılık Kulübü’nü kurdum ve burada Başkan olarak görev aldım .

  2014 yılı içerisinde Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı Müzeleri tarafından deneme çalışmalarına başlanan Müze Gönüllülüğü Projesi’ne arkadaşım Batuhan TÜLPAR ile katıldım.

  Ardından 2015 yılı içerisinde Liseler Havacılık Birliği Derneği ve Hür Kuş Sportif Havacılık Kulübü Yönetim Kurulları’nın ortak olarak almış olduğu karar neticesinde dernek faaliyetleri sonlanmış ve dernekler lağvedilmiştir.

  7 Aralık 2015 tarihinde T-34 Türkiye Projesi ve tarihi uçakların korunması amacıyla arkadaşlarım ve sektörden profesyonel büyüklerim ile Tarihi Uçaklar Derneği'nin kuruluşunu gerçekleştirdik.

  Şu anda Bahçelievler Kemal Hasoğlu Lisesi’nde 4. sınıfta okumaktayım.Halen AviaTR Online Havacılık Dergisi Genel Yayın Yönetmenliği,T-34 Türkiye Proje Sorumluluğu,Yeşilköy Hava Kuvvetleri Müzesi Müze Gönüllülüğü,Tarihi Uçaklar Derneği Dernek ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini sürdürmekteyim.

  Edit: Doğuş Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı | İstanbul Üniversitesi Sivil Havacılık Ulaştırma İşletmeciliği Yönetimi bölümlerinde okumaktayım.
  Yaşadığı Yer
  İstanbul Avrupa
  Meslek
  Yazılım Uzmanı ve Mühendisi
  Cinsiyet
  Erkek

İstatistik

Mesaj Sayısı
Genel Bilgiler
 • Son Aktivitesi: 10 Mart 2017 15:39
 • Üyelik Tarihi: 30 Mart 2016
 • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 2 Toplam: 2


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 11:54.