Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

NettaCompany NettaCompany şuan çevrimdışıdır.

Web Solutions Technology

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
23
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
23
0
Toplam olumlu geribildirim: 25
[NettaCompany] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 4 4
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Duvar

Ziyaretçi Mesajları 1 : 1 Toplam: 1
  1. lastpavel
    13 Temmuz 2018 11:34 - link
    lastpavel
    Merhaba,

Kullanmakta olduğum sitede bazı ufak tefek işler yapılacaktır.Site wp yazılımı bilen birisi gerekiyor.Ben bunları madde madde sıraladım.Merak ettiğim böyle bir talebe cevap veriyomusunuz? Ayrıca olduda anlaştık nasıl iş yapıyosunuz. Ben şimdiye kadar yaptırdığım işleri hep skypeden canlı olarak iletişime geçerek yaptırdım ve kısa bir süredede bitti.

Hakkımda

• NettaCompany Hakkında
    Hakkımda
    2014 yılında bilişim alanındaki hizmetler ile müşterilerine merhaba diyen Nattacompany, geçen yıllar içerisinde kazandığı tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerine yansıtmaya devam etmektedir. Gelişen ve değişen teknolojiye en hızlı şekilde ayak uyduran Nattacompany, bu teknolojik değişiklikleri müşterilerine de yansıtmaktadır. Güvenliği ön planda tutan Nettacompany, sitenizin ve sunucunuzun güvenlik sorunlarını da tamamen üstlenmektedir. Alacağınız web tasarım hizmeti ve web hosting hizmetlerine sunduğu güvence ile adından sıkça söz ettiren Nettacompany, bu alanda yakaladığı başarı ve yeteneği en iyi şekilde uygulamaya dönüştürmektedir.
    Şöyle bir firma düşünün dedi bir müşterimiz? Bir firmasınız internet kullanmayı bilmiyorsunuz, fakat biliyorsunuz internette çok önemli gelir elde edilmekte ve resmiyette çok önemli yer almakta. Ve NettaCompany ile tanışıyorsunuz tüm sorunlarınıza çözüm, hatalarına doğru oluyor. Tüm sorularına tereddütte kalmadan cevap verip ve sürekli arkasında duruyoruz. Şimdi bizimle iletişime geçerek tüm hizmetlerimiz veya aklınızdaki takılan herşeye çözüm üretebiliriz. Birincil önceliği müşteri memnuniyeti olan Nattacompany.com müşterilerinin karşısına çıkan tüm sorunları kendi üzerine almakta ve müşterilerine herhangi bir sorunu yansıtmamaktadır. Aldığınız kesintisiz ve kaliteli hizmet ile müşterilerinize 7 gün 24 saat ulaşmanıza ve internetteki yerinizi sağlamlaştırmanıza da yardımcı olmaktadır.
    Yaşadığı Yer
    Diğer
    Meslek
    İnternet Hizmetleri

İstatistik

Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: Dün 03:47
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 9 Toplam: 9

İletişim Bilgileri

Sohbet
NettaCompany Adlı Üye ile Anlık Mesajlaşma:
Web Sitesi:
https://www.nettacompany.com.tr
Sayfa Adresi:
https://wmaraci.com/forum/uyeler/66971-nettacompany
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 02:51.