Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

MuhammedArslan MuhammedArslan şuan çevrimdışıdır.

Msa Web Tasarım

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
11
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
11
0
Toplam olumlu geribildirim: 11
[MuhammedArslan] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 1 2
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Duvar

Ziyaretçi Mesajları 1 : 1 Toplam: 1
  1. Sweetling
    25 Nisan 2019 16:51 - link
    Sweetling
    Merhaba hocam, internette uzun araştırmalar yapmama rağmen çözemediğim bir durum var, sizi bir konuya attığınız yorumdan gördüm ve yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum

Benim yapmak istediği adsense reklamlarını tıklayan üyelerimi tespit etmek, tıkladıkları reklamda ne kadar süre kaldıklarını ve siteye geri ne zaman döndükleri süreyi görmek

Örneğin:
    Örnek Üye ---- 25.04.2019 04:07 ----- 82 Saniye ------ Başarılı
    Örnek Üye ---- 25.04.2019 04:09 ----- 15 Saniye ------ Başarısız

buna benzer bir tabloya sonuçları dökmek

Bir konuda reklamları yayınladığımız div koduna onclick değeri vererek ip adresinin öğrenebileceğini yazmışsınız, bizim reklamlar üyelikle girilen bir bölümde olduğu için tüm reklamlara üyeler tıklıyor ve mysql database de hepsinin giriş yaptığı ip adresleri kayıtlı oluyor

Eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim müsait olduğunuzda cevabınızı bekliyorum

İstatistik

Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: 19 Eylül 2019 15:11
  • Tavsiye Puanı: 0

İletişim Bilgileri

Sohbet
MuhammedArslan Adlı Üye ile Anlık Mesajlaşma:
Web Sitesi:
https://muhammedarslan.com.tr
Sayfa Adresi:
https://wmaraci.com/forum/uyeler/73818-muhammedarslan

Beğendiği Mesajlar

134 Beğeni
  1. MuhammedArslan
    MuhammedArslan beğendi mesaj :: TalhaAzam Açık konu : Sanalda 1 TL mi Gerçekte Bin TL mi kazanmayı isterdiniz?
  2. MuhammedArslan
    MuhammedArslan beğendi mesaj :: AvVaRe Açık konu : Web Sitelerinizi Profesyonel Bir Şekilde Kodlayabilirim
    Mesajım bulunsun
    Ne Zaman Beğendi: 07 Mayıs 2019, 23:03
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 07 Mayıs 2019, 22:39
  3. MuhammedArslan
    MuhammedArslan beğendi mesaj :: conference Açık konu : Başımdan geçenleri anlatıyorum toplanın :)
  4. MuhammedArslan
    MuhammedArslan beğendi mesaj :: Browland Açık konu : Taşınıyorum ! | Kitaplarım ve ben
  5. MuhammedArslan
    MuhammedArslan beğendi mesaj :: ulas2016 Açık konu : Arama Motoru Projesi İçin İsim Önerisi
  6. MuhammedArslan
    MuhammedArslan beğendi mesaj :: ertugrul Açık konu : Web Sitelerinizi Profesyonel Bir Şekilde Kodlayabilirim
    Mesajım bulunsun:)
    Ne Zaman Beğendi: 30 Mart 2019, 00:16
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 30 Mart 2019, 00:12
  7. MuhammedArslan
    MuhammedArslan beğendi mesaj :: mrtrclb Açık konu : Wmaracı ve üyelere teşekkür ediyorum
  8. MuhammedArslan
    MuhammedArslan beğendi mesaj :: VoltajKA Açık konu : Udemy Python Kursu Ücretsiz Kuponu (400TL lik)
  9. MuhammedArslan
    MuhammedArslan beğendi mesaj :: yilmaz70 Açık konu : Üç kuruşun hesabını yapanlara sesleniyorum!
  10. MuhammedArslan
    MuhammedArslan beğendi mesaj :: ugureren Açık konu : Çatı Arasına Datacenter İnşa Etmek (Evde Web Sitesi Host Etmek)
  11. MuhammedArslan
    MuhammedArslan beğendi mesaj :: bbkagp Açık konu : Kitap Çevirme ile Animasyon :)... Nasıl Olmuş?
  12. MuhammedArslan
    MuhammedArslan beğendi mesaj :: ugureren Açık konu : Çatı Arasına Datacenter İnşa Etmek (Evde Web Sitesi Host Etmek)
  13. MuhammedArslan
    MuhammedArslan beğendi mesaj :: Glsm Açık konu : Hamileyim! (Şiir)
  14. MuhammedArslan
    MuhammedArslan beğendi mesaj :: kaanst Açık konu : [Çözüldü] Sunucumda dosyalar yüklediğim anda siliniyor
    -- Sanırım sorunu buldum. Sunucuda Disk kaynağı 100% kullanıldı diyor. Dolayısıyla üzerine bir işlem yazmıyor. :/
    Ne Zaman Beğendi: 01 Ocak 2019, 18:25
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 01 Ocak 2019, 18:24
  15. MuhammedArslan
    MuhammedArslan beğendi mesaj :: mavikedi Açık konu : Böyle Siteler Nasıl Yapılıyor
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 21:42.