Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

onurgner onurgner şuan çevrimdışıdır.

WM Aracı

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
7
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
7
0
Toplam olumlu geribildirim: 7
[onurgner] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 2 4
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• onurgner Hakkında
    Hakkımda
    Yaşım 25 ve yaklaşık 6 yıldır teknoloji/oyun editörlüğü yapıyorum. Bilgisayar ve konsollarla aram oldukça iyi. Birçok farklı kategorilerde yazarlık yaptım. Uygun fiyata hizmet verebilirim.
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Anadolu
    Meslek
    Makale Editörü

İstatistik

• Son Aktivitesi: 27 Kasım 2019 17:00
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 2 Toplam: 2

Beğendiği Mesajlar

34 Beğeni
  1. onurgner
    onurgner beğendi mesaj :: azad35avsar Açık konu : Blogger Hizmetleri | Uygun Fiyatlı Blog Kurulumu | Html Evi
  2. onurgner
    onurgner beğendi mesaj :: azad35avsar Açık konu : Blogger Hizmetleri | Uygun Fiyatlı Blog Kurulumu | Html Evi
    onurgner güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam benim için de sorunsuz zevkli bir iş oldu.
    Ne Zaman Beğendi: 06 Ekim 2019, 00:35
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 06 Ekim 2019, 00:33
  3. onurgner
    onurgner beğendi mesaj :: aries Açık konu : Türkçe niş blog denemesi (kazanç önemsiz)
    onurgner başarılar diliyorum, takipte olacağım....
    Ne Zaman Beğendi: 02 Ekim 2019, 12:41
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 02 Ekim 2019, 12:40
  4. onurgner
    onurgner beğendi mesaj :: ErkanGold Açık konu : Pinterest Site Yapıyoruz | Hedef Ayda 1M Görüntülenme
  5. onurgner
    onurgner beğendi mesaj :: GegemiTV Açık konu : Gegemi TV - Renk Dünyası Çocuk Kanalı
  6. onurgner
    onurgner beğendi mesaj :: WMSupport Açık konu : Anahtar Kelime Jenerik Domain Uyguna Satılık
    Domain tarafımca alınmıştır. Hayırlı olması dileğiyle.
    Ne Zaman Beğendi: 28 Şubat 2019, 22:01
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 28 Şubat 2019, 22:01
  7. onurgner
    onurgner beğendi mesaj :: deryaerdil Açık konu : Bu domain iş yapar mı acaba?
    wordpress ismini domainde kullanamazsınız hocam
    Ne Zaman Beğendi: 28 Şubat 2019, 20:12
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 28 Şubat 2019, 20:07
  8. onurgner
    onurgner beğendi mesaj :: Miraccsanci Açık konu : Bu domain iş yapar mı acaba?
  9. onurgner
    onurgner beğendi mesaj :: CoaX Açık konu : Site ne zaman Google'a eklenmeli?
    Sitenin temasını seçip, eklentilerini kurup, ayarlarını güzelce yaptıktan sonra ekleyebilirsin.
    Ne Zaman Beğendi: 28 Şubat 2019, 01:43
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 28 Şubat 2019, 01:42
  10. onurgner
    onurgner beğendi mesaj :: odeaweb Açık konu : %120 CPU - Limitsiz Hosting - Litespeed - Cpanel -Ücretsiz SSL - 14.99 TL' den Başlayan Fiyat
  11. onurgner
    onurgner beğendi mesaj :: cihaneken Açık konu : Bir klasörü diğer klasöre yönlendirme
  12. onurgner
    onurgner beğendi mesaj :: cihaneken Açık konu : Bir klasörü diğer klasöre yönlendirme
  13. onurgner
  14. onurgner
  15. onurgner
    onurgner beğendi mesaj :: mrtrclb Açık konu : Yeni makale mi yoksa güncellenen makale mi?
    Demo contentler kopya olur benim bildiğim. Bence hepsini silip yeniden sıfırdan içerik paylaşın. Zararı dokunmasın
    Ne Zaman Beğendi: 07 Şubat 2019, 22:37
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 07 Şubat 2019, 22:35

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 09:18.