Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

nexusdoor nexusdoor şuan çevrimdışıdır.

Üyeliği Durdurulmuş

Uzaklaştırma Sebebi
Uzaklaştırma zamanı: 03 Mayıs 2017
Cezanın biteceği zaman: Hiçbir zaman. (Süresiz uzaklaştırma)
Uzaklaştırma sebebi: Kullandığınız Türkçe ve üslupla WM Aracı üyesi olmayi haketmiyorsunuz. Üyeliğiniz durduruldu.

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
1
66,7%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
2
1
Toplam olumlu geribildirim: 2
[nexusdoor] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• nexusdoor Hakkında
    Hakkımda
    otomasyon
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Meslek
    otomatik kapı

İstatistik

• Son Aktivitesi: 28 Eylül 2017 22:34
  • Tavsiye Puanı: 0

Beğenilen Mesajları

50 Beğeni
  1. melankolia
    melankolia beğendi mesaj :: nexusdoor Açık konu : Bu NewsPaper teması beni çıldırttı! (Çözüldü)
  2. ByDost
    ByDost beğendi mesaj :: nexusdoor Açık konu : Bu NewsPaper teması beni çıldırttı! (Çözüldü)
    kontrol ediyorum
    Ne Zaman Beğendi: 28 Nisan 2017, 12:12
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 28 Nisan 2017, 12:11
  3. Koçaks
    Koçaks beğendi mesaj :: nexusdoor Açık konu : Wordpress whmcs editlenmiş tema ücretsiz dağıtıyorum .
  4. keremg
    keremg beğendi mesaj :: nexusdoor Açık konu : Wordpress whmcs editlenmiş tema ücretsiz dağıtıyorum .
  5. RaufQuliyev
    RaufQuliyev beğendi mesaj :: nexusdoor Açık konu : Wordpress whmcs editlenmiş tema ücretsiz dağıtıyorum .
  6. gorkemaslan
    gorkemaslan beğendi mesaj :: nexusdoor Açık konu : Wordpress whmcs editlenmiş tema ücretsiz dağıtıyorum .
  7. MToprakUlusoy
    MToprakUlusoy beğendi mesaj :: nexusdoor Açık konu : Wordpress whmcs editlenmiş tema ücretsiz dağıtıyorum .
    MToprakUlusoy Tabıkıde ozelden gonderıyorum . Gönderildi , iyi çalışmalar dileriz
    Ne Zaman Beğendi: 28 Nisan 2017, 01:41
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 28 Nisan 2017, 01:37
  8. serdarsalda
    serdarsalda beğendi mesaj :: nexusdoor Açık konu : Wordpress whmcs editlenmiş tema ücretsiz dağıtıyorum .
    serdarsalda iyi çalışmalar
    Ne Zaman Beğendi: 28 Nisan 2017, 00:46
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 28 Nisan 2017, 00:35
  9. mert50356
    mert50356 beğendi mesaj :: nexusdoor Açık konu : Wordpress whmcs editlenmiş tema ücretsiz dağıtıyorum .
  10. UYS4L
    UYS4L beğendi mesaj :: nexusdoor Açık konu : Wordpress whmcs editlenmiş tema ücretsiz dağıtıyorum .
  11. birsevda
    birsevda beğendi mesaj :: nexusdoor Açık konu : Wordpress whmcs editlenmiş tema ücretsiz dağıtıyorum .
  12. LitmuS
    LitmuS beğendi mesaj :: nexusdoor Açık konu : Wordpress whmcs editlenmiş tema ücretsiz dağıtıyorum .
  13. SametDemir
    SametDemir beğendi mesaj :: nexusdoor Açık konu : Wordpress whmcs editlenmiş tema ücretsiz dağıtıyorum .
  14. SametDemir
    SametDemir beğendi mesaj :: nexusdoor Açık konu : Wordpress whmcs editlenmiş tema ücretsiz dağıtıyorum .
    Internetional Tabı hocam verelim
    Ne Zaman Beğendi: 27 Nisan 2017, 22:46
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 27 Nisan 2017, 22:45
  15. sineer
    sineer beğendi mesaj :: nexusdoor Açık konu : WordPress site Facebook Durum Paylaşım Hatası

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 09:44.