Giriş Yap / Kayıt Ol
thodex

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

ASametYildirim ASametYildirim şuan çevrimdışıdır.

Saygı, Sevgi, Anlayış.

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
83
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
83
0
Toplam olumlu geribildirim: 97
[ASametYildirim] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 1 1
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

İstatistik

Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: Bugün 02:16
  • Tavsiye Puanı: 0

Beğenilen Mesajları

1834 Beğeni
  1. turion
    turion beğendi mesaj :: ASametYildirim Açık konu : Q COİN Airdrop İle Dolar Kazanmak. (Kimlik onayı yok, para yatırma yok.)
  2. Uygar77
    Uygar77 beğendi mesaj :: ASametYildirim Açık konu : Knight Online - Metin2 tarzı bir mmorpg oyunu yapmak mümkün mü?
    Hocam bence mobil oyunlara yönelin. Mobil online bir oyun yapmaya bakın.
    Ne Zaman Beğendi: 05 Ekim 2020, 12:58
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 06 Nisan 2018, 13:52
  3. ilkanbalkan
    ilkanbalkan beğendi mesaj :: ASametYildirim Açık konu : Makale Almadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyiz?
  4. ilkanbalkan
    ilkanbalkan beğendi mesaj :: ASametYildirim Açık konu : Makale Alırken Dikkat Etmeniz Gereken hususlar
  5. Vipduy
    Vipduy beğendi mesaj :: ASametYildirim Açık konu : Forum sitesi sahibi olanlara birkaç sorum var
    Ben teşekkür ederim biraz yardımım dokunduysa ne mutku bana :)
    Ne Zaman Beğendi: 17 Temmuz 2020, 04:49
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 19 Haziran 2017, 21:35
  6. Vipduy
    Vipduy beğendi mesaj :: ASametYildirim Açık konu : Forum sitesi sahibi olanlara birkaç sorum var
  7. nicksizbela2
    nicksizbela2 beğendi mesaj :: ASametYildirim Açık konu : Neden dünyadayız cennet cehennem olayı neden var neden bılgısayar oyunundakı sanal karakterler gıbıyız ?
  8. pink39
    pink39 beğendi mesaj :: ASametYildirim Açık konu : Neden Bloggerdan Wordpresse Geçmeli Anlatıyorum
  9. Gglog
    Gglog beğendi mesaj :: ASametYildirim Açık konu : Neden Bloggerdan Wordpresse Geçmeli Anlatıyorum
  10. MehmetMaşa
    MehmetMaşa beğendi mesaj :: ASametYildirim Açık konu : Neden Bloggerdan Wordpresse Geçmeli Anlatıyorum
  11. Kreatorn
    Kreatorn beğendi mesaj :: ASametYildirim Açık konu : Neden Bloggerdan Wordpresse Geçmeli Anlatıyorum
  12. kemalunlu70
    kemalunlu70 beğendi mesaj :: ASametYildirim Açık konu : Neden Bloggerdan Wordpresse Geçmeli Anlatıyorum
  13. binotuz
    binotuz beğendi mesaj :: ASametYildirim Açık konu : Neden Bloggerdan Wordpresse Geçmeli Anlatıyorum
  14. OnurKara
    OnurKara beğendi mesaj :: ASametYildirim Açık konu : Neden Bloggerdan Wordpresse Geçmeli Anlatıyorum
  15. Fatma
    Fatma beğendi mesaj :: ASametYildirim Açık konu : bu domaine site kursam satis yapabilirmiyim?
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 05:40.