Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

MedyaMarketim MedyaMarketim şuan çevrimdışıdır.

Sosyal Medya Hizmetleri

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
32
97,1%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
33
1
Toplam olumlu geribildirim: 33
[MedyaMarketim] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 5 27
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 1 1 1

İstatistik

• Son Aktivitesi: Bugün 14:22
  • Tavsiye Puanı: 0

Beğendiği Mesajlar

56 Beğeni
  1. MedyaMarketim
    MedyaMarketim beğendi mesaj :: Myssrap Açık konu : 8 Temmuz MedyaMarketim.com Piyasanın En Uygun Paneli!!! Takipçi | Beğeni | Servis Sağlayıcı Farkı İle!!! Bayilere Özel Fiyatlar
    Bakiyem iade edildi kendilerine ilgileri için teşekkür ederim...
    Ne Zaman Beğendi: 14 Temmuz 2019, 21:42
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 14 Temmuz 2019, 21:27
  2. MedyaMarketim
    MedyaMarketim beğendi mesaj :: atlas14 Açık konu : 8 Temmuz MedyaMarketim.com Piyasanın En Uygun Paneli!!! Takipçi | Beğeni | Servis Sağlayıcı Farkı İle!!! Bayilere Özel Fiyatlar
  3. MedyaMarketim
    MedyaMarketim beğendi mesaj :: Onurdurgut8 Açık konu : 8 Temmuz MedyaMarketim.com Piyasanın En Uygun Paneli!!! Takipçi | Beğeni | Servis Sağlayıcı Farkı İle!!! Bayilere Özel Fiyatlar
    Şuan çoğu smm panellerinde aynı sorun var PM Atın hepsini denedim sorunuz olursa sorabilirsiniz
    Ne Zaman Beğendi: 11 Haziran 2019, 15:17
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 11 Haziran 2019, 15:04
  4. MedyaMarketim
    MedyaMarketim beğendi mesaj :: HockHover Açık konu : 8 Temmuz MedyaMarketim.com Piyasanın En Uygun Paneli!!! Takipçi | Beğeni | Servis Sağlayıcı Farkı İle!!! Bayilere Özel Fiyatlar
  5. MedyaMarketim
    MedyaMarketim beğendi mesaj :: emreuzun1903 Açık konu : 8 Temmuz MedyaMarketim.com Piyasanın En Uygun Paneli!!! Takipçi | Beğeni | Servis Sağlayıcı Farkı İle!!! Bayilere Özel Fiyatlar
    Türk bayan takipçi istiyoruz :)
    Ne Zaman Beğendi: 28 Mayıs 2019, 00:00
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 27 Mayıs 2019, 23:55
  6. MedyaMarketim
    MedyaMarketim beğendi mesaj :: emreuzun1903 Açık konu : 8 Temmuz MedyaMarketim.com Piyasanın En Uygun Paneli!!! Takipçi | Beğeni | Servis Sağlayıcı Farkı İle!!! Bayilere Özel Fiyatlar
    Teşekkürler beklemedeyim :confused:
    Ne Zaman Beğendi: 28 Mayıs 2019, 00:00
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 27 Mayıs 2019, 23:57
  7. MedyaMarketim
    MedyaMarketim beğendi mesaj :: epicsosyal Açık konu : 8 Temmuz MedyaMarketim.com Piyasanın En Uygun Paneli!!! Takipçi | Beğeni | Servis Sağlayıcı Farkı İle!!! Bayilere Özel Fiyatlar
    Peki ? 0,6 olan servis hangisi ? Konu başlığındaki
    Ne Zaman Beğendi: 12 Mayıs 2019, 19:59
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 12 Mayıs 2019, 19:56
  8. MedyaMarketim
    MedyaMarketim beğendi mesaj :: farukaydln Açık konu : 8 Temmuz MedyaMarketim.com Piyasanın En Uygun Paneli!!! Takipçi | Beğeni | Servis Sağlayıcı Farkı İle!!! Bayilere Özel Fiyatlar
    100K'dan fazla takipçi alındı +ref
    Ne Zaman Beğendi: 10 Mayıs 2019, 19:38
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 10 Mayıs 2019, 19:33
  9. MedyaMarketim
    MedyaMarketim beğendi mesaj :: kukuleta Açık konu : 8 Temmuz MedyaMarketim.com Piyasanın En Uygun Paneli!!! Takipçi | Beğeni | Servis Sağlayıcı Farkı İle!!! Bayilere Özel Fiyatlar
    servisleriniz gerçekten jet hızında mı? ref alımınız varsa denemek istiyorum
    Ne Zaman Beğendi: 15 Nisan 2019, 15:19
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 15 Nisan 2019, 15:13
  10. MedyaMarketim
    MedyaMarketim beğendi mesaj :: mhmtfhribl Açık konu : 8 Temmuz MedyaMarketim.com Piyasanın En Uygun Paneli!!! Takipçi | Beğeni | Servis Sağlayıcı Farkı İle!!! Bayilere Özel Fiyatlar
    ufak bir sorun çıkmıştı hemen ilgilendiler. sorunsuz bir panel düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz :)
    Ne Zaman Beğendi: 12 Nisan 2019, 23:48
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 10 Nisan 2019, 22:01
  11. MedyaMarketim
    MedyaMarketim beğendi mesaj :: MelihGokkaya Açık konu : 8 Temmuz MedyaMarketim.com Piyasanın En Uygun Paneli!!! Takipçi | Beğeni | Servis Sağlayıcı Farkı İle!!! Bayilere Özel Fiyatlar
    Güzel ve uygun hizmet
    Ne Zaman Beğendi: 08 Nisan 2019, 02:10
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 07 Nisan 2019, 12:17
  12. MedyaMarketim
    MedyaMarketim beğendi mesaj :: Muratbilir06 Açık konu : 8 Temmuz MedyaMarketim.com Piyasanın En Uygun Paneli!!! Takipçi | Beğeni | Servis Sağlayıcı Farkı İle!!! Bayilere Özel Fiyatlar
    Başlık 0.06TL beğeni diyor sitede yazmiyor bu yalancılık düzeltin millet kandırmayın
    Ne Zaman Beğendi: 06 Nisan 2019, 22:58
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 06 Nisan 2019, 22:38
  13. MedyaMarketim
    MedyaMarketim beğendi mesaj :: mbcshop Açık konu : 8 Temmuz MedyaMarketim.com Piyasanın En Uygun Paneli!!! Takipçi | Beğeni | Servis Sağlayıcı Farkı İle!!! Bayilere Özel Fiyatlar
  14. MedyaMarketim
    MedyaMarketim beğendi mesaj :: cluptr Açık konu : 8 Temmuz MedyaMarketim.com Piyasanın En Uygun Paneli!!! Takipçi | Beğeni | Servis Sağlayıcı Farkı İle!!! Bayilere Özel Fiyatlar
    rica ederim hocam belki ben yanlış anladım sorun yok
    Ne Zaman Beğendi: 26 Şubat 2019, 14:41
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 26 Şubat 2019, 14:41
  15. MedyaMarketim
    MedyaMarketim beğendi mesaj :: cluptr Açık konu : 8 Temmuz MedyaMarketim.com Piyasanın En Uygun Paneli!!! Takipçi | Beğeni | Servis Sağlayıcı Farkı İle!!! Bayilere Özel Fiyatlar
    canlı destekten bir iki soru sorayım dedim vallaha dövecek diye çıktım :)
    Ne Zaman Beğendi: 26 Şubat 2019, 14:39
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 26 Şubat 2019, 14:37
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 20:32.