Karşılama Mesajı

Website tasarımı, SEO, Google Ads, Sosyal Medya Yönetimi

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad M.. G..
  • Üyelik 24.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29/E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0/0
  • Ticaret 0, %0

Attığım Mesajlar

• Katılabileceğim Dijital Ekip Arıyorum

Arkadaşlar merhabalar, Yaklaşık 2 yıldır SEO, İçerik pazarlama, Google Ads (Arama ağı), Wordpress üzerine kurumsal bir firmada çalışmaktayım. Firmada...

18.04.2020, İş Arayanlar
  • Linklerde Türkçe Karakter Sorunu

Türkçe karakteri otomatik çeviren bir eklenti kullanmıyoruz. Linkler manual oluşturulmuyor. İçeriklerde kullandığım başlık etiketleri, Table of conten...

30.09.2019, WordPress

Veritabanı karşılaştırmasını utf8_general_ci yaparak veritabanını tekrar yükledim. Yüklerken hata ile karşılaşmadım fakat sorun halen devam etmekte

30.09.2019, WordPress

Sıralama ve trafik kaybettik biraz o yüzden eski sunucuya yönlendirdim nameserver adreslerini. Sorunu çözdüğümde tekrar değiştireceğim. Sorun sunucuda...

27.09.2019, WordPress

Merhabalar arkadaşlar websitemin sunucusunu değiştirdim ve taşıma işlemini gerçekleştirdikten sonra table of content eklentisi tarafından oluşturulan ...

27.09.2019, WordPress
  • Wordpress İşi Verilecek [Kolon Sayısı]

Yardımcı olabilirim. Profesyonel şekilde WP Bakery Visual Composer kullanmaktayım.

31.01.2019, Genel İlanlar
  • Mobil web site hızını arttirma

Merhaba yardımcı olabilirim. Website adresinizi pm atarsanız ayrıntılı bir SEO analizi yapabilirim

31.01.2019, SEO Hizmetleri
  • Wordpress İşi Verilecek

Website adresinizi pm atarsanız ayrıntılı seo analizi yapabilirim.

31.01.2019, Genel İlanlar
  • Website Hızı

Sayfa boyutumu resimleri tekrar optimize ederek düşürmeye çalışacağım yakın zamanda. Önerileriniz için teşekkürler.

16.09.2018, Webmaster Genel
  • SEO Uyumlu İçerik

Sormak istediğim birşey var. Mesela "Tasarım Okulu" anahtar kelimesinin arama hacmi var ve özel isim veya özel kalıp olmamasına rağmen anahtar kelime ...

15.09.2018, SEO
  • SEO Uyumlu İçerik

kehribar Linki düzelttim uyardığınız için teşekkür ederim.

15.09.2018, SEO
  • SEO Uyumlu İçerik

Merhaba arkadaşlar, SEO uyumlu içerik yazımı konusunda yeniyim ve yazdığım bir içerik üzerinden yorumlarınızı almak istiyorum. NABA - Nuova Accademia ...

15.09.2018, SEO
  • Website Hızı

Yorumlarınız için teşekkür ederim. sworks wp-embed kullanmıyoruz dediğiniz gibi. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim....

15.09.2018, Webmaster Genel
  • Website Hızı

Arkadaşlar merhabalar, Website hızı konusunda sıkıntı yaşamaktayım. İlk açılış süresi 6-7 saniyeleri buluyor. Cache alındıktan sonra 3-4-5 saniye sevi...

15.09.2018, Webmaster Genel
  • JS ve CSS Combine, JS Deferring

Yorumunuz için teşekkür ederim netpisiko . PHP ye hakim değilim malesef. Önerdiğiniz eklenti kurulumunu yapıp deneyeceğim....

15.09.2018, Javascript
  • JS ve CSS Combine, JS Deferring

Arkadaşlar Merhabalar, Websitemde combine edilmemiş 13 JS ve 10 CSS dosyası bulunmakta. Wordpress altyapısında Litespeed cache kullanıyorum ve çoğu do...

15.09.2018, Javascript
  • Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

2014 Yılında hizmet hayatına Ankara'da başlayan, Türkiyenin en hızlı büyüyen Yurtdışı eğitim danışmanlığı AnkaStudy profesyonel ekibi ile yola devam e...

15.09.2018, Site Tanıtım
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al