Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

HostLAB HostLAB şuan çevrimiçidir.

Çağı Aşan Teknoloji

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
11
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
11
0
Toplam olumlu geribildirim: 11
[HostLAB] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 5 11
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Duvar

Ziyaretçi Mesajları 1 : 1 Toplam: 1
  1. instamedyam
    09 Temmuz 2019 11:43 - link
    instamedyam
    bana gelen cevap Merhaba muhammed emin kapdan;

Paylaşımlı hostinge uygun olmayan site barındırıyorsunuz. Verilerinizi almanız açısından hesabınızın askıdan çıkarılmıştır.
    Fakat sitenizini maalesef ki kullanmanız uygun değildir, aktif olduğu takdirde tekrar askıya alınacaktır.

benim verdiğim cevap

peki arkadaşım satış öncesinde gerek forumda gerek buradan canlı desteğe sordugumda bunu defalarca herhangi bir problem olmayacaktır herhangi bir kısıtlama yoktur diye ekip arkadaşın cevap verdi bana ? Ve 3 aydır aktif bir şekilde kullanımda idi şimdi neden kapatıldı ? Bunasıl bir hizmet anlayışıdır o halde bu nasıl bir tutumdur ? forumdada yazacagım aktif olarak 8 senedir ticaret yapmaktayım böyle tutarsız bir hizmet görmedim bilgin olsun

bu şekilde tutarsız bir hizmet politikanız var ise sizinle kesinlikle çalışmayacagım ve forumda tüm konularınıza ayrıca eksi ticaret puanı olarakda belirteceğim

Hakkımda

• HostLAB Hakkında
    Hakkımda
    Yenilikçi hosting firması HostLAB; Domain, Web Hosting, Reseller, Sanal Sunucu, Kiralık Sunucu alanlarında hizmet veren Türkiye'nin, sektöründe lider firmasıdır.
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Meslek
    HostLAB
  • İmza

İstatistik

Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: Bugün 17:58
  • Tavsiye Puanı: 0

İletişim Bilgileri

Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 19:33.