Karşılama Mesajı

Selam, ben Mehmet Buğra. Memleketim Giresun. İzmir’de yaşıyorum. Kurucusu olduğum Karadeniz Web firmasında Front-end developer ve back-end developer olarak sektörde çalışıyorum. Aynı zamanda işini seven bir eğitmenim. İlk bilgisayarla tanışmam 2002 yılında babamın sayesinde gerçekleşti. Tabi o zamanlar bilgisayar benim için sadece oyun oynayabildiğim, zaman geçirebildiğim bir teknolojik aletti. Lise hayatımda Bilişim Teknolojileri bölümü okudum. Lise zamanları bilgisayar tamiri, bilişim teknolojileri sınıfı kurma ve düzenleme gibi çalışmalarla geçti. Lise sonda staj yaptığım kuruma yapmış olduğum web sitesi ile sektöre giriş yaptım. Kocaeli’de BÖTE okudum. Okuduğum süre boyunca bölümümüzün Türkiye topluluğu olan BÖTE konseyinde, 1 yıl üniversite temsilciliği, 1 yıl Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve 2 yıl da Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulundum. Bu süre zarfında, BÖTE Konseyinin etkinliği olan, Ulusal BÖTE Kurultayı’nın 10. sunu ekibimle beraber gerçekleştirdim. Bilişim sektörüyle ilgili yaklaşık 6 eğitime katıldım. Üniversite 2.sınıf itibari ile sektöre bir eğitim ve web tasarım firmasında çalışmaya başladım. Yaklaşık 4 yıl boyunca hem eğitim verdim, hem de yüzlerce tasarıma imza attım. Freelance olarak 2 farklı firmaya web tasarımı hizmeti ve web yazılım hizmeti vermekteyim. Çalışmayı seviyorum. Boş zamanım genelde olmuyor. Sürekli çalışan, günde ortalama 4-5 saat uyuyan biriyim. Eğer boş zamanım olursa, sevdiklerimle vakit geçirmeye çalışıyorum. Her zaman devam ettiğim bir proje mutlaka vardır. Yaklaşık 10 aydır üzerinde durduğum ve yakın bir zamanda yayınlayacağım bir projemden diğerlerine göre daha çok ümitliyim. Benim hayata bakışımı şu cümle ile açıklayabilirim: “Sürekli kendini geliştir ve çok çalış.“

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad M.. S..
  • Üyelik 20.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31/E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Mesajlar 0
  • Beğeniler 0/0
  • Ticaret 0, %0
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri