wmaraci reklam

admin şifresi çalındı

12 Mesajlar 1.837 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TurkishSec TurkishSec Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Ayrıca admin panele bir şifre daha koyabiliyorsun kimsenin girmemesi için. Yeni bir kullanıcı adı ve şifre gerekiyor hacklenme ve cracklenmeye karşın :)

wmaraci
reklam

BaskentMedya BaskentMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** E**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 27 / 29
  • Ticaret 4, (%75)

Miracle adlı üyeden alıntı

Başkent Medya adı altında seo ve hpst işlemleri yaptığını belirten Nurullah ERDOĞAN isim şahıs sitemi bir hosta taşıyacağını belirtip zamanında işlemleri yapmadığı için para iadesi istedim ancak kurban aldığını iddia ederek iadeyi reddetmiştir. Bu şahısla ilgili nitelikli **************lık vergisiz ticari kazanç sağlama suçlarından tüm ses kaydı ve yazışmalarla cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

Arkadaş ödemeyi Cumartesi gecesi yapmış. Pazar günü tatildir. Pazartesi işlemlere başlanacağı söylenmiştir. Bu ödemenin için Forumun tr sorunu ve panel işlemi halledilmiştir. Freelancer çalıştığım için vergi sorumluluğum bulunmamaktadır. Kendisi WhatsApp'dan parayı geri istediğini aksi halde "Nitelikli **************lık" olarak hakkımda şikayetçi olacakmış. Açık adresime kadar verdim buyursun olsun. Taşıma işlemi süresi İnternet Upload durumu vb. durumlarda göz önüne alarak hata yapılmadan eksiksiz taşınma süresi azami 3 gündür. Pazartesi 1.gün Salı 2.gün iş akdi süresi dolmadan ve Sebepsizce ücret iadesi istiyor. Neymiş vazgeçmiş başka projeye başlıyormuş? Beni ilgilendirmiyor ve Zorla da satılmadı size hiç bir şey... Parayı kendi isteğinizle gönderdiniz ve biz hizmeti vermek için işleme başlayacaktık ancak bilgileri Pazartesi değil Salı gece 3 civarında mail attığı için işleme başlanamamıştır. Arkadaş ************** diyor, ************** niteliğini bilmiyor sanırım? ************** olan burada olmaz veya sizle muhatap olmaz. Çok şükür böyle bir şeye karışmadım. Buyrun bilgilerin geliş saatine bakalım;

gece 03:29'da geliyor.

Bilgiler hatalı ve giriş yapılamıyor.

Şunlarıda koyayım şuraya;

Arkadaşa ücreti veremeyeceğimi, hizmeti ne zaman isterse aktif edeceğimi dile getiriyorum ancak anlamıyor beni. Amacının dışına çıkıyor kendisi. Kimse kusura bakmasın gelip parayı yatırıp 2 gün sonra paramı geri ver diyene veremem. Olsada versem? Banka hesabında duruyor diyor... Faturadan vergiden bahsediyor. Bu forumda iş yapanların çoğu Freelancer o zaman hepimizi versin Beyefendi. Ses kaydımı da almış alabilirsin herhangi bir problem yok benim açımdan. Avukatımlada görüştüm benlik hiç bir problem bulunmamaktadır. Mahkemede görüşmek üzere.
okturen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al