wmaraci reklam

mybb to vbulletin impex yardım

6 Mesajlar 956 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

17mart 17mart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 11 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaslar çogu foruma yazdım yardım eden cıkmıyor burada da yazayım dedim vbulletin kurdun aynı hostta mybb de kurulu var db lerde hazır impex çagırıyorum hata veriyor tasıma yapmıyor bunlrı normal hostta ve localhostta da denedim yine olmadı lütfen yardımcı olunuz

wmaraci
reklam

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)
Convert işlemleri genelde ücretli yapılır. Ücretli seçenek düşünürseniz bakalım

Coolwind Coolwind Halen Yaşıyor Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Elektrik Teknikeri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 24 / 42
  • Ticaret 11, (%100)
nasıl bir hata veriyor

• Üyelik 19.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 11 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
yükleme hiç yapmıyor

Warning: Declaration of MyBB_001::init() should be compatible with ImpExModule::init(&$sessionobject, &$displayobject, &$Db_target, &$Db_source, $resume = false) in ..../impex/systems/MyBB/001.php on line 0

Warning: Declaration of MyBB_002::init() should be compatible with ImpExModule::init(&$sessionobject, &$displayobject, &$Db_target, &$Db_source, $resume = false) in ..../impex/systems/MyBB/002.php on line 0

Warning: Declaration of MyBB_003::init() should be compatible with ImpExModule::init(&$sessionobject, &$displayobject, &$Db_target, &$Db_source, $resume = false) in ..../impex/systems/MyBB/003.php on line 0

Warning: Declaration of MyBB_004::init() should be compatible with ImpExModule::init(&$sessionobject, &$displayobject, &$Db_target, &$Db_source, $resume = false) in ..../impex/systems/MyBB/004.php on line 0

Warning: Declaration of MyBB_005::init() should be compatible with ImpExModule::init(&$sessionobject, &$displayobject, &$Db_target, &$Db_source, $resume = false) in ..../impex/systems/MyBB/005.php on line 0

Warning: Declaration of MyBB_006::init() should be compatible with ImpExModule::init(&$sessionobject, &$displayobject, &$Db_target, &$Db_source, $resume = false) in ..../impex/systems/MyBB/006.php on line 0

Warning: Declaration of MyBB_007::init() should be compatible with ImpExModule::init(&$sessionobject, &$displayobject, &$Db_target, &$Db_source, $resume = false) in ..../impex/systems/MyBB/007.php on line 0

Warning: Declaration of MyBB_008::init() should be compatible with ImpExModule::init(&$sessionobject, &$displayobject, &$Db_target, &$Db_source, $resume = false) in ..../impex/systems/MyBB/008.php on line 0

Warning: Declaration of MyBB_009::init() should be compatible with ImpExModule::init(&$sessionobject, &$displayobject, &$Db_target, &$Db_source, $resume = false) in ..../impex/systems/MyBB/009.php on line 0

Warning: Declaration of MyBB_010::init() should be compatible with ImpExModule::init(&$sessionobject, &$displayobject, &$Db_target, &$Db_source, $resume = false) in ..../impex/systems/MyBB/010.php on line 0

Warning: Declaration of MyBB_011::init() should be compatible with ImpExModule::init(&$sessionobject, &$displayobject, &$Db_target, &$Db_source, $resume = false) in ..../impex/systems/MyBB/011.php on line 0

Warning: Declaration of MyBB_012::init() should be compatible with ImpExModule::init(&$sessionobject, &$displayobject, &$Db_target, &$Db_source, $resume = false) in ..../impex/systems/MyBB/012.php on line 0

vs

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 11 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Lim10Ata adlı üyeden alıntı

Convert işlemleri genelde ücretli yapılır. Ücretli seçenek düşünürseniz bakalım

forumexe sagol kardes ucret dusunmuyorum

xenforo forum var vulletinde acacam ondan dolayı

Coolwind Coolwind Halen Yaşıyor Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Elektrik Teknikeri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 24 / 42
  • Ticaret 11, (%100)
özel mesaj gönderdim skype eklerseniz sorunu çözelim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al