wmaraci reklam

vBulletin 3.8 lisans alınacaktır

9 Mesajlar 1.409 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
merhabalar;

vBulletin 3.8 lisans alınacaktır ben anlamıyorum bu vb işinden uygun bir lisans satmak isteyen olursa bana özelden yazssın veya konuya yorum yapsın saygılarımla vble mahkemelik olcagım vermediyse tabi suana kadar lisansli diye kurdurdum sahsiyetsiz birine oda beni yemiş lisansı attım vbye bu nasıl lisans dedi bir yeriyle güldü bana :( satmak isteyen varsa buyursun fiyat versin uygun şekilde

lisansı almak istedigim site suan cok basırılı ilerliyor silmek istemiyorum : http://e-kitap.in/

işte buu
wmaraci
reklam

Regex Regex SEO & Law Consultant Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)
vBulletin lisansı konusunda aklına takılanları sormak istersen iletişime geçersin, tüm merak ettiklerini yanıtlayabilirim ya da buradan da sorabilirsin; böylelikle konuyu okuyan herkes bilgilenmiş olur. Bu arada satıcı seni nasıl kandırdı, vBulletin lisansı diye ne sattı merak ettim.

Baglumfrm Baglumfrm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek devlet memuru
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Powered by vBulletin® Version
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd. bu yazı yok bu ayrı bir suç ?
nokta KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır”. H.Ş

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Vb yazısını sildin bari mybb xenforo yazda millet iyice şikayet etmesin.
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
hepinize teşekkürler sildim sonuç olarak bulamadım lisans satan biri siteyi wordpress e çevirdim böyle daha iyi birde link denemesi yapıyorum basarılı olursa konu acarak herkesi bilgilendirecegim saygılarımla

işte buu

• Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)
Lisanslı aldığınız bir script olsa dahi vBulletin copyright metnini kaldıramazsınız. Arkadaşlar onu söylemeye çalışmış. Hizmet koşullarında yer almaktadır.
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)

KadirHameş adlı üyeden alıntı

hepinize teşekkürler sildim sonuç olarak bulamadım lisans satan biri siteyi wordpress e çevirdim böyle daha iyi birde link denemesi yapıyorum basarılı olursa konu acarak herkesi bilgilendirecegim saygılarımla

ozi arkadasın cevabına hitaben: lisanslı aldıgım hicbir seyde o tür iz bırakıp onların reklamını yapacak yasta degilim silerim gider wp kurdum sıfırdan üstüne diger sitemin yedegini bastım birsey kaybetmedimki cok seyle geldi wp :) saygılarımla

bende diyorum bu nasıl vbulletin :D
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)

Regex adlı üyeden alıntı

Lisanslı aldığınız bir script olsa dahi vBulletin copyright metnini kaldıramazsınız. Arkadaşlar onu söylemeye çalışmış. Hizmet koşullarında yer almaktadır.

anladım hocam şimdi teşekkürler vBulletin bilgim sıfırdı böylesi daha hayırlı sanırım saygılarımla tekradan teşekküler

işte buu

• Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)

KadirHameş adlı üyeden alıntı

anladım hocam şimdi teşekkürler vBulletin bilgim sıfırdı böylesi daha hayırlı sanırım saygılarımla tekradan teşekküler

Rica ederim. vBulletin lisansı hakkında birkaç kısa bilgi vereyim ki, bu konuyu görüntüleyenler bilgilensin;

• Lisanslı vBulletin kurdurmak diye bir kalıp yoktur. Yani vBulletin'in lisanslı olarak kurulması değil, vBulletin lisans panelinin de elinizin altında olması önemlidir. Örneğin; satıcı bugün wmaraci.com adresini panelden tanımladı, bunu da size ekran görüntüsüyle kanıtladı ve kurulumu gerçekleştirdi diyelim. Dakikalar içerisinde o adresi silip sitenizi yeniden lisanssız konuma düşürebilir. Bu nedenle elinizde 1 adet vBulletin.com üzerinde owned konumda ve expire olmamış bir lisans bulunmalı.

• vBulletin panelini almak da yetmemeli. Lisansa ait gizli sorunun yanıtı ve lisansın bağlı bulunduğu e-posta adresini de almalısınız. Dikkat edin; e-posta hesabının gizli sorusu değil, vBulletin lisansının gizli sorusu. Bu bilgi sayesinde lisansı başka bir isme devredemeseniz dahi lisansın kayıtlı olduğu e-posta adresini değiştirebilmeniz mümkün. Buna karşın; eğer e-posta adresinin bilgilerini de edinmezseniz, paneli size verdikten sonra parola sıfırlama yoluyla lisansın elinizden alınabilmesi de olağan.

Bunlar, ikinci el vBulletin lisansı almak isteyenlere başlıca temel bilgilerdir. Bir de kredi kartı **************larından kaçınmak istiyorsanız, mutlaka havale yapacağınız ad soyad bilgisiyle lisans panelinde yazan ad ve soyadın uyuşmasına dikkat edin. vBulletin 3 ve 4 lisanslarında bu çok önemli değil, çünkü lisans elden ele dolaşmıştır ve siz ikinci değil dördüncü, beşinci el falan alıyorsunuzdur. Zaten güncel olarak vBulletin 3 - 4 lisanslarının satışı yapılmadığı için; kredi kartına ters ibraz süresi çoktan geçmiştir. Ama vBulletin 5 Connect lisanslarını ikinci el alacaksanız buna özellikle dikkat edin.

Saygılarımla
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al