wmaraci reklam

vbulletin 3 avatar boyutunu küçültme

2 Mesajlar 605 Okunma
wmaraci reklam

ozgur9111 ozgur9111 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bunu admin panelden ayarlayabiliyoruz fakat ben vbulletin 3 default temayı responsif hale getirdim daha doğrusu responsif ama ikinci bir mobil tema tasarladım. Yani wmaraci com da olduğu gibi ikinci bir mobil tema oluşturdum ve tema çözünürlüğe göre otomatik seçiliyor bu tema %100 responsif oldu. Burada tek temayı css den media query şeklinde hem masaüstünde hem de mobilde kullanmak değil de, ikinci temayı mobil ekrana oturması için templatelerden düzenledim ve bu ikinci mobil temayı ekran çözünürlüğüne göre seçtiriyorum. Özellikle template şablon kodlarında tablolarda bir sürü değişiklik yaptım bazı css leri de düzenledim bazı şablonları usercp gibi falan komple yeniden tasarladım bu bayağı bir zamanımı aldı fakat amacıma ulaştım sonuçtan memnunum sadece tek bir şey kaldı

Masaüstünde kullandığım responsif olmayan temada dikey, Mobil versiyonda yatay postbit kullanıyorum. ACP'de tüm temalar için dikey yani legacy seçili ama mobil temadaki legacy içine yatay kodlar yerleştirdim ve böylelikle mobil temada yatay masaüstünde dikey sorunsuz çalışıyor fakat mobil temadaki postbitte avatar boyutunu düşürmem gerekiyor

Admin panel'den avatar boyutunu düşürürsem, bu ayar doğal olarak tüm temalarda geçerli oluyor

Ben istiyorum ki, ikinci temada yani mobilde yatay postbit için avatar boyutunu şablondan ya da css den ayarlayayım bu ayar sadece ilgili tema için geçerli olsun, yani özetle her tema için farklı avatar boyutu istiyorum

ACP'den değil, Postbit template'den ya da CSS den avatar boyutunu ilgili tema için 40 x 40 ayarlamak istiyorum

Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ozgur9111 ozgur9111 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
kendim hallettim postbit legacy de bir satir vardi onu duzenledim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al