wmaraci reklam

vBulletin'de çözemediğim sorun

12 Mesajlar 1.824 Okunma
wmaraci reklam

phatgit phatgit WordPress Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 294 / 385
  • Ticaret 21, (%100)
Merhaba arkadaşlar sitemin forum bölümünü kuruyorum fakat başka bir tema yüklediğimde sunucu hatası alıyorum her temada denedim tüm hepsinde aynı hata sürüm vBulletin 4.0.7 yardım eden arkadaşlara çok teşekkürler..

wmaraci
reklam

sibersahne sibersahne Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek tekstil
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
hocam kurduğunuz versiyon ile kullandığınız temanın versiyonu uyum gööstermiyor olabilir.Mesela vbulletin 4.0.7 versiyona 4.0.6 temasını yüklerseniz sorun çıkarır.sorun çıkarmasını öönlersiniz bu kez de sağlıklı çalışmaz.

• Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 294 / 385
  • Ticaret 21, (%100)

sibersahne adlı üyeden alıntı

hocam kurduğunuz versiyon ile kullandığınız temanın versiyonu uyum gööstermiyor olabilir.Mesela vbulletin 4.0.7 versiyona 4.0.6 temasını yüklerseniz sorun çıkarır.sorun çıkarmasını öönlersiniz bu kez de sağlıklı çalışmaz.

Sürüme uygun temada denedim tüm temaları denedim ama yok yok :(

cnkrblt cnkrblt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Müşteri Temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 45 / 31
  • Ticaret 13, (%100)
aldığın hatanın ekran görüntüsünü paylaşırsan yardımcı olmak daha kolay olur...

wmaraci
wmaraci

Serhan Serhan fisaoptik.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Optisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 199 / 198
  • Ticaret 40, (%100)
Biçim sürümünü göz ardı et 'e tıklayarak deneyin birde hocam ?

• Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 294 / 385
  • Ticaret 21, (%100)

Serhan adlı üyeden alıntı

Biçim sürümünü göz ardı et 'e tıklayarak deneyin birde hocam ?

Zaten öyle deniyorum..

cnkrblt adlı üyeden alıntı

aldığın hatanın ekran görüntüsünü paylaşırsan yardımcı olmak daha kolay olur...

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Bknz: Internal Server Error.

Bu tür hatalar sunucu kaynaklıdır. Çok nadir kullanıcı kaynaklı olur.

Bu hataya ben vBulletini ücretsiz hostlara kurarken rastlıyordum.
Güvenlik ayarları, Chmod, htaccess hatası, hatalı kod, sunucu ram kullandırma vs. bu hataya sebep olabiliyor.

akrepyusuf akrepyusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
kardeşim amacım seni rencide etmek değil eğer rencide oluyorsanda sorun yok nefsini repair etmiş oluruz.

gelelim neden böyle birşey yazdığıma milletin vicdanını iyi niyetini suistimal etme lütfen. maksat burda senin 125x125 reklam alanının değil (sen bana hiç birşey yapma reklamımı yayınla de hemen başım gözüm üstüne) yardım açtığın her konunun başına bunu yapın 125x125 reklam bunu çözün 125x125 reklam lütfen insan gibi yardım iste insanız aciziz düşerizde kalkarızda ama böyle yaparsan yangıncının evine dönersin evin yanar ya da forumun hacklenir kimse inanmaz saygılarımla bilmem bişeyler anlatabildimmi.

http://wmaraci.com/forum/grafik-istekleri/125-125-reklam-karsiliginda-logo-yapacak-varmi-36560.html

benonoyunları

• Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 294 / 385
  • Ticaret 21, (%100)

akrepyusuf adlı üyeden alıntı

kardeşim amacım seni rencide etmek değil eğer rencide oluyorsanda sorun yok nefsini repair etmiş oluruz.

gelelim neden böyle birşey yazdığıma milletin vicdanını iyi niyetini suistimal etme lütfen. maksat burda senin 125x125 reklam alanının değil (sen bana hiç birşey yapma reklamımı yayınla de hemen başım gözüm üstüne) yardım açtığın her konunun başına bunu yapın 125x125 reklam bunu çözün 125x125 reklam lütfen insan gibi yardım iste insanız aciziz düşerizde kalkarızda ama böyle yaparsan yangıncının evine dönersin evin yanar ya da forumun hacklenir kimse inanmaz saygılarımla bilmem bişeyler anlatabildimmi.

http://wmaraci.com/forum/grafik-istekleri/125-125-reklam-karsiliginda-logo-yapacak-varmi-36560.html

Öyle bir amacım olmadığını herkes biliyordur, bir konuda haklısınız ancak hem benim hemde sizin yararının dokunması için böyle bir konu açtım, neyse kaldırayım öyle bir art niyetim olduğu düşünülüyorsa.

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)

akrepyusuf adlı üyeden alıntı

Bunun yeri burası değil, eğer şikayetiniz yada bir alıp veremediğiniz varsa Şikayetim Var başlığını kullanın.
Biz burada yardım etmeye ve sorunu çözmeye çalışıyoruz.

Gelgelelim soruna, kurulum paketini başka bir yerden indir, bir de öyle dene. Eğer sorun pakette değilse sunucudadır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al