wmaraci reklam

Ücretli normalizasyon işi verilicektir

13 Mesajlar 3.277 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

netman netman netman Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 724
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%89)

SeoBayi adlı üyeden alıntı

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, Ödev vs.. yasak lütfen kurallara riayet edelim. Kurumsal üye olarak.. Tabiki excel üzerinden örnekde ki gibi bir çalışma yapılıcaktır. Ayrıca lütfen kullandığımız cümlelere dikkat edelim, ticaret ilanlarına uygun cümleler kullanalım, kullanmayı bilmiyorsak lütfen susalım o halde. FORUM KURALLARINA UYGUN DAVRANALIM.. gerilink

Not: Bu bir yardım konusu değil İŞ İLANIDIR !
İşi almak isteyen arkadaşlarımız var ise konuda ki iletişim numarası üzerinden bizlere ulaşabilirler.

E-Ticaret Bölümü Genel Kuralları

1- Herhangi bir ticaret konusu açmadan önce ilgili bölümdeki kuralları okuyunuz. Eğer istenen bir şablon var ise bu şablona uyarak konunuzu açınız.

Öncelikle kurallara kendiniz uyun sonra çevrenizdekileri uyarın lütfen, açtığınız ticaret ilanında ne istediğinize dair anlaşılır bir detay yok.
SeoBayi zfczfc

kişi bu mesajı beğendi.

// Acta est fabula
wmaraci
reklam

SeoBayi SeoBayi Yasal Eğitimli Gerçek SEO Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yasal Eğitimli Gerçek Seo Uzm
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 90 / 89
  • Ticaret 129, (%99)

netman adlı üyeden alıntı

Ben şimdi size hocam dediğim zaman siz "hoca" mı oluyorsunuz? Size her hocam diyene veya arkadaş diyene ben sizin arkadaşınız değilim gibi absürt bir tepki mi gösteriyorsunuz?

Öncelikle bunun bir iş ilanı olması için yeterli detayı vermelisiniz kimse müneccim değil. Daha ne istediğiniz belli değil benim dışımda 2 arkadaş daha size yazmış fakat onlar da anlamamış. Bu işte bir gariplik yok mu yani?

Hocam inanın size bu saatten sonra pek cevap bile vermek istemiyorum. Zamanıma yazık lütfen konumdan uzaklaşın yavaşça.

İyi forumlar.

SeoBayi SeoBayi Yasal Eğitimli Gerçek SEO Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yasal Eğitimli Gerçek Seo Uzm
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 90 / 89
  • Ticaret 129, (%99)

Ben şimdi size hocam dediğim zaman siz "hoca" mı oluyorsunuz? Size her hocam diyene veya arkadaş diyene ben sizin arkadaşınız değilim gibi absürt bir tepki mi gösteriyorsunuz?

Öncelikle bunun bir iş ilanı olması için yeterli detayı vermelisiniz kimse müneccim değil. Daha ne istediğiniz belli değil benim dışımda 2 arkadaş daha size yazmış fakat onlar da anlamamış. Bu işte bir gariplik yok mu yani?

Öncelikle kurallara kendiniz uyun sonra çevrenizdekileri uyarın lütfen, açtığınız ticaret ilanında ne istediğinize dair anlaşılır bir detay yok.

Sayın hocam demek ki sizin zekanızı buna elverişli değil. Kendinizi fazla zorlamayın boşverin siz bu işleri bilen birilerine bırakalım yormayalim lütfen . Kendinizi tatmin etme çabalarına girip yorum yapmayı da bırakın lütfen daha çok komik bir hâle dönüşüyor. Lütfen şikayet konunuzu actirmadan konumdan uzaklaşın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al