wmaraci reklam
lidertakipci

2.5k - 3k Gelirli - ( 3 Yıllık ) Film Sitesi Satılık !!!

2 Mesajlar 541 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Cozumx Cozumx WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 19.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Üretim planlama
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 12 / 10
  • Ticaret 1, (%100)

Site adresi : Sadece Ciddi Alıcılar Tercihen Tlf ile
Site için istenen fiyat : Net 14K TL
Sitenin aylık getirisi : 2500 TL 3000 TL
Sitenin açılış tarihi: 15Şubat 2017
Kategori, sitenin içeriği nedir: Film Dizi
Günlük hit sayısı: 9k -10k Tekil 14k 17k cogul hit
Ziyaretçi kaynağı: (%90 google - %10 yandex )
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 2 Yıl 10 Ay
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: evet
Hosting dahil midir: İdare Ederim 15 gün
Banlı olduğu sponsor var mı:Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı:Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı:sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:Hayır

Arkadaşlar elimden geldikçe az ve öz anlatmaya çalışacagım. Site 3 yıldır piyasa da olan Domain ismi ile google de sureklı aranan gunluk 70 300 arası yorum gelen 17k gercek kullanıcının uye oldugu kendıne has logosu playerı olan özgün lıder konumda olan bir sitedir. Site normal ınsanların google de ısmıne bakmadan girdiği bir site değil kullanıcıların özellıkle yenı fılm gelmıs mı die ? dırek gırıp baktıkları oldukca aktıf bır sıtedır. Sadık kullanıcıları ve genıs arsivi sayesınde ;

Hemen Çıkma Oranı : % 35 - 40 larda
Sayfa Görüntüleme oralama : aylık - 2.4 mılyon 3 mılyon arası
Site de kalma suresı : ortalama 10 dk
Ayrıca Sitede nerdeyse telifli film dizi bulunmamakda. En son ne zaman telif geldı hatırlamıyorum . Arkadaslar site Geliri;

popup: 700 TL
popunder: 600 TL
video oynatıcı: min: 200 TL
push : min:300 TL
footer kayan : 370 TL
ortalama linklerden gelir : 650 Tl
Arka plan, video onu , header banner , splash vsss bir cok reklam alanı bostadır.

Site ile ilgilensem bu oran 3 katına rahat cıkacak bılıyorum ama zamanım yok. Siteyi zaten vakıt sorunu olmayan birisi alması lazım gunluk min: 1 2 saat ılgılenmenız lazım . Film sitelerinde garanti verilmez ancak bu sıte cidden yüksek ölcüde garanti verecegim bi sitedir.Site bot ile baska sıtelerden ıcerık cekıp ozgunlestırıp iframe calıp sıteye ekleyecegınız bır sıstem degıldır. Butun icerikler tek tek indirilip altyazı vs ayarlanması gerekıyor. Bu işlemler en seri sekilde 20 dk suruyor " sıteye gunluk 5 10 fılm eklemenıze de gerek yok gunde 1 ila 3 arası film eklesenız uyeler sıteden emın olun cıkmazlar . Daha detayları Tlf den cıddı alıcılara anlatacagım. Siteyi zamanı olan bu ıslere heveslı olan az da olsa bılgısı olan bırılerıne satmak ıstıyorum . Ben gerek reklam konsuunda gerek ıcerıklerı en hızlı en guncel nasıl alır sıteye ekler vs vs vs her zaman bu konuda destek olup tum bıldıklerımı anlatacagım. Benden daha once sıte alan ksııler bunları bılır.
Soru & Cevap

Soru:Bir sürü site var 15 - 20k tekıl hıtı var 7 bıne 8 bıne satılıyor neden bu sıte 14k tl verelım ?
Cevap: Evet dedıgınız sekılde bır cok sıte var hatta 2 3 ay gıbı bı zaman dılımınde bende sıze o tarz bı sıte daha uygun sekılde yapabılırım ıstersenız ? Telifli , yerli film dizilere abanırsan kullanıcı video ızleyemez hemen cıkma oranı yuzde 70 ustu atık bi site olur. Zaten Google ılk guncellemede sızı kaybeder Tekıl hit kadar diğer kritelerde önemlidir. ( hemen cıkma oranı , oturum suresı,sayfa goruntuleme) zira bunu google de önemsiyor + reklam verenlerde. bilginize. ,
Soru: Site alırsak bize ne kadar süre yardımcı olursun ? Site parasını cıkarır mı ?
Cevap: Site alan herkese suresız ( sektoru bırakmadıgım surece ) her daım yardımcı olurum her konuda. İlk etapda bı kac gun genel ısleyıs ve mantıgı anlatırım sonrasında kafanıza takılan bırsey olurs vs her zaman tabıkı yardımcı olurum. Site para cıkarma konusunda yuzde yuz garantı vermek saçma olur.Ancak sunu dıyebılırım bu sıteye % de 90 guvenıyorum dedıklerımı yaparsanız da daha guzel seler olur. Zaman meselesi önemli . Şahsen bu site çöp olması en son isteyeceğim şeydir.

HEDİYE

Siteyi Alan kişiye tam olarak 4811 adet video arsıv panel sıfresı verecegım. Hepsıde özenle sıtenın kendı logosu ismi yazılmıs altyazılı dev bir arşiv dir . Normalde sadece bunu yaptırmak ıstesenız ne kadar malıyet olur dusunun.

Arkadaslar uzatmıcam dedım ancak bu kadar kelımeye sıgdırdım bundan ote ayrıntı sıte alıcak kısı ıle paylasacagım . Herkese iyi forumlar

Bu ay sonuna kadar reklamlardan 1k gibi ödeme gelecek site alacak kişi alacak ödemeyi
Site Dışı iletişim : cozumx.tr@gmail.com

wmaraci
reklam

Blogspot Blogspot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 545
  • Beğeniler 57 / 120
  • Ticaret 48, (%100)
İleri de yasal sorun olur mu pek sektor bilgim yok

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al