wmaraci reklam

4 Senelik 300+ Organik Trafikli KPSS Notları Sitesi Satılıktır I News Kayıtlı I Ortalama 30-40 TL Gelirli

2 Mesajlar 319 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

lamartina lamartina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek dsad
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 18 / 19
  • Ticaret 3, (%100)
Site adresi : PM İle [ Sadece ciddi alıcılara verilecektir ] Site güvenliği için!
Site için istenen fiyat 2100 TL
Sitenin aylık getirisi: 7 Ay'ın Ortalaması 40 TL
Sitenin açılış tarihi: 10.11.2017
Kategori, sitenin içeriği nedir: Kpss Notları Sitesi
Günlük hit sayısı: 300+
Ziyaretçi kaynağı: %85 Google %15 Diğer [ Diğer Arama Motorları, Direkt, Vs ] Detaylar Aşağıda ]
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 4 Yaşını Bitirecek
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm İçeriği İle Birlikte
Hosting dahil midir: Hayır Dahil Değildir. Hemen Taşımanızı Beklerim.
Banlı olduğu sponsor var mı: Bilindiği Kadarıyla Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Bilindiği Kadarıyla Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet Dahil. 69 Dolarlık Lisanslı Tema İle Verilecek.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hiç bir telif hakkı yoktur.

Herkese merhaba. Yaklaşık 8 ay önce forumdan aldığım çok sevdiğim Kpss eğitim sitemi satıyorum. Site 3,5 yıllık bir site. Bütün raporları aşağıya bırakıyorum. Siteyi aldığım da içeriklerin hepsi özgündü. Aldığım kişi her birini tek tek kendisi yazmış. Sonrasın da yaklaşık 25 adet %100 özgün minimum 500 kelimelik Kpss notları yazdırdım. Sonrasında temasını çok beğenmediğim için forumdan işini iyi yapan bir arkadaşıma 69 dolar değerinde lisanslı tema kurulumu yaptırdım. Siteye devamlı içerik giremiyorum. Dolayısıyla hiti olması gerektiği gibi değil. Ancak içerik girdiğim zamanlar hiti yükselmekteydi. KPSS sınavlarına yaklaştıkça hiti artar. Kpss sınavını olmasına 1.5 hafta önce 2k hitlere kadar çıkmıştır. İçerik üretmesi bence basit bir sektör. Benim kişisel olarak KPSS sınavına da ilgim olduğu için bazen kendi içeriklerimi ürettim.

NOT : Adsense dahil değildir!

Site yaklaşık 1 yıldır Google News kayıtlıdır.

Siteyi devir aldığım tarih: 27 Temmuz 2020
NOT: Bazı raporlarda sitenin kurulumundan itibaren bilgiler bulunmakta.

Sitenin Yanında Verilecekler:
- 69 Dolar Değerinde Lisanslı Tema!
- 1.5k Takipçili Twitter Hesabı
- 1.3k Takipçili Facebook Hesabı

Site Hakkında Daha Özel Notlar:
- Arkadaşlar siteyi gerçekten çok seviyorum. Sitenin trafiği KPSS'ye yaklaşıldığında artar. Dolayısıyla gelirleri de artar. Bir kaç farklı sitem daha var ancak bu sitenin TBM'si "Bence" çok iyi. Genel olarak takip ettiğim kadarıyla 15krş 20krş gibi. Aylık 100TL bıraktığı günlerde olmuştur. Detaylar aşağıda bulunmakta.

Görece bütün detayları verdim. Aklınızda bir şüphe kalmaması amacıyla. Bir şey satarken her zaman alıcı gibi düşünürüm. Forumda yaptığım ticaretlerimi profilimden görebilirsiniz. X.XXX TL gibi rakamlar ile ticaret yaptım. Her şey gayet açık bir şekilde yazıldı. Pazarlık çok cüzi miktarda olur. Şimdiden alıcısına hayırlı olsun.

Detaylı raporlar ve site adresi için PM isteyebilirsiniz. Sadece ciddi alıcılara.

Türkiye'nin en büyük Müzik Forumu!

wmaraci
reklam

Tabiya Tabiya WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek root
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1001
  • Beğeniler 149 / 148
  • Ticaret 19, (%95)