Merhaba ツ arkadaşlar, 2 yıla yakın süredir İngilizce web Adsense odaklı projeler yapmakta ve pazarlamaktayım ve bu süreçte tarafıma sıkça gelen
TR proje taleplerini de ayrıca bir hizmet altında değerlendirmek istedim.

İngilizce lokal veya global projelerde Google bazında verim alma süreci her geçtiğimiz ay uzuyor ve haklı olarak her heves bu sürece sabredemiyor.

Bu doğrultuda Türkçe projelerdeki verim sürecimizi test etmeye karar verdim ve zaten tahmin ettiğim ivmeyi makul gördüğüm süreçte sağlayabildik.

Özetle, TR projelerde İngilizce projelere kıyasla daha kısa sürede verim alabiliyor,
dalgalanmalardan çok daha az etkileniyor, indeks durumu daha sağlıklı, Adsense onay sürecimiz daha hızlı diyebiliyoruz.

3 aylık projemizden özet rapor...

Güncel durum...

Haftalık raporlar eklemeye devam edeceğim...

Bu kapsamda hizmet almak isteyen değerli WM Aracı üyelerimize ve forum dışı misafirlere uygun fiyatlı & dopdolu bir paket hazırladım, aşağıda detaylandıralım.

Hizmet Paket İçeriği

Niche veya genel proje tercihinize uygun domain tespitini ve kaydı + 1 yıllık hosting (guzel.net.tr).

Lisanslı GeneratePress Teması (1 yıllık).

Logo & Favicon.

Efektiv tema yerleşimi, menü, bileşen, layout düzenlemeleri.

Temel iç SEO ayarları, başlık, açıklama, Schema kurgusu (Yoast).

İçerikler için "Golden Ratio" başlık tespitleri (sıralama şansı yüksek boşluk olan kuyruklar).

20 adet 750 - 1.000 kelimelik %100 özgün & tarafımca yazılmış içerik, her içeriğe 1 stock (iStock) görsel (featured).

İçeriklerin Yoast SEO düzeni (tümü yeşil yanar).

Sitenin Google servislerine eklenmesi, Google News kaydı, ve Adsense başvuru sürecinin yönetilmesi.

İndeks almış, News onaylanmış, tüm paket içeriği hazır ve adsense başvuruya hazır sitenizin 5 günde tarafınıza teslim edilmesi.

TÜM HİZMETLER İÇİN HER ŞEY DAHİL ÜCRET 2.750 TL'dir.

KREDİ KARTI İLE TEK ÇEKİM VEYA TAKSİTLİ ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ.

HER SİPARİŞİNİZ +KDV DAHİLİNDE ADINIZA FATURALANDIRILIR.

Ödemeler siparişlerinizle birlikte peşin alınacak olup, toplu siparişlerinizde makul ikramlar yapılabilecektir.

Kredi kartına taksit yaptırmak isterseniz PM üzerinden veya WhatsApp'dan danışınız.

Editörlük Tarifem 

Günde 1 adet 750-1k kelime içerik girişi için aylık fiyat; 1.750 TL.
Günde 2 adet 750-1k kelime içerik girişi için aylık fiyat; 3.000 TL.

Teslimat Sonrası Destek ve Diğer Ek Çalışmalar (3 AY Ücretsiz)

Semrush üzerinden müşteri sitelerinin takibi, aylık raporlama.
 Dış SEO çalışmaları için kaynak yönlendirme, içerik veya site genel bazında nokta atışı tavsiyeler.
 Golden Ratio başlık desteği (aylık 30 başlık).

Sık Sorulan Sorular

Adsense onay süreci nasıl oluyor, garantili midir?

2 ay sürecinde adsense onayı alamayan projeler genel itibariyle heves kaçırabilmekte.
Bunu çok iyi anlıyor ve size şöyle yardımcı oluyorum; teslimatı takiben 2. ay sonuna kadar onay alınamayan projelerinizi ödemiş olduğunuz fiyattan iade alıyorum.
Ben bu projelere orta vadede onay alıp tekrar pazarlayabiliyorum.

Ne kadar sürede ne kadar trafik geliyor veya ne kadar kazanıyor?

Bu sorunun yanıtı maalesef yok, bu durumda elimizdeki mevcut istatistikler dahilindeki potansiyele güvenerek sipariş veriyor veya vermiyorsunuz.
Rasyonel olarak şunu gözlemliyoruz ki, 3 ay istikrar sağlanan TR projeler yüksek oranda ivme yakalayabiliyor, pek tabii garanti edilememekle birlikte.

Nedir bu Golden Ratio?

Bu benim İngilizce projelerimde verim almamı sağlayan ve TR projelerde de başarılı olduğum başlık tespit formülümdür.
Kısaca; tam eşleşen (allintitle) kuyruk başlığın hiçbir site tarafından yazılmamış veya sadece birkaç zayıf site tarafından yazılmış, boşluk olan, sıralama şansı yüksek başlıklardır.

Bunların dışında tüm sorularınızı konu altından veya PM olarak tarafıma iletebilirsiniz.

İletişim

E-POSTA: upvote@outlook.com.tr