Merhaba Ńâä arkada┼člar, 2 y─▒la yak─▒n s├╝redir ─░ngilizce web Adsense odakl─▒ projeler yapmakta ve pazarlamaktay─▒m ve bu s├╝re├žte taraf─▒ma s─▒k├ža gelen
TR proje taleplerini de ayr─▒ca bir hizmet alt─▒nda de─čerlendirmek istedim.

─░ngilizce lokal veya global projelerde Google baz─▒nda verim alma s├╝reci her ge├žti─čimiz ay uzuyor ve hakl─▒ olarak her heves bu s├╝rece sabredemiyor.

Bu do─črultuda T├╝rk├že projelerdeki verim s├╝recimizi test etmeye karar verdim ve zaten tahmin etti─čim ivmeyi makul g├Ârd├╝─č├╝m s├╝re├žte sa─člayabildik.

├ľzetle, TR projelerde ─░ngilizce projelere k─▒yasla daha k─▒sa s├╝rede verim alabiliyor,
dalgalanmalardan ├žok daha az etkileniyor, indeks durumu daha sa─čl─▒kl─▒, Adsense onay s├╝recimiz daha h─▒zl─▒ diyebiliyoruz.

3 ayl─▒k projemizden ├Âzet rapor...

G├╝ncel durum...

Haftal─▒k raporlar eklemeye devam edece─čim...

Bu kapsamda hizmet almak isteyen de─čerli WM Arac─▒ ├╝yelerimize ve forum d─▒┼č─▒ misafirlere uygun fiyatl─▒ & dopdolu bir paket haz─▒rlad─▒m, a┼ča─č─▒da detayland─▒ral─▒m.

Hizmet Paket ─░├žeri─či

ÔŁÂ┬áNiche veya genel proje tercihinize uygun domain tespitini ve kayd─▒ + 1 y─▒ll─▒k hosting (guzel.net.tr).

ÔŁĚ┬áLisansl─▒ GeneratePress Temas─▒ (1 y─▒ll─▒k).

ÔŁŞ┬áLogo & Favicon.

ÔŁ╣┬áEfektiv tema yerle┼čimi, men├╝, bile┼čen, layout d├╝zenlemeleri.

ÔŁ║┬áTemel i├ž SEO ayarlar─▒, ba┼čl─▒k, a├ž─▒klama, Schema kurgusu (Yoast).

ÔŁ╗┬á─░├žerikler i├žin "Golden Ratio" ba┼čl─▒k tespitleri (s─▒ralama ┼čans─▒ y├╝ksek bo┼čluk olan kuyruklar).

ÔŁ╝┬á20 adet 750 - 1.000 kelimelik %100 ├Âzg├╝n & taraf─▒mca yaz─▒lm─▒┼č i├žerik, her i├žeri─če 1 stock (iStock) g├Ârsel (featured).

ÔŁŻ┬á─░├žeriklerin Yoast SEO d├╝zeni (t├╝m├╝ ye┼čil yanar).

ÔŁż┬áSitenin Google servislerine eklenmesi, Google News kayd─▒, ve Adsense ba┼čvuru s├╝recinin y├Ânetilmesi.

ÔŁ┐┬á─░ndeks alm─▒┼č, News onaylanm─▒┼č, t├╝m paket i├žeri─či haz─▒r ve adsense ba┼čvuruya haz─▒r sitenizin 5 g├╝nde taraf─▒n─▒za teslim edilmesi.

T├ťM H─░ZMETLER ─░├ç─░N HER ┼×EY DAH─░L ├ťCRET┬á2.750 TL'dir.

KRED─░ KARTI ─░LE TEK ├çEK─░M VEYA TAKS─░TL─░ ├ľDEME YAPAB─░L─░RS─░N─░Z.

HER S─░PAR─░┼×─░N─░Z +KDV DAH─░L─░NDE ADINIZA FATURALANDIRILIR.

├ľdemeler sipari┼člerinizle birlikte pe┼čin al─▒nacak olup, toplu sipari┼člerinizde makul ikramlar yap─▒labilecektir.

Kredi kart─▒na taksit yapt─▒rmak isterseniz PM ├╝zerinden veya WhatsApp'dan dan─▒┼č─▒n─▒z.

Edit├Ârl├╝k Tarifem┬á

G├╝nde 1 adet 750-1k kelime i├žerik giri┼či i├žin ayl─▒k fiyat;┬á1.750 TL.
G├╝nde 2 adet 750-1k kelime i├žerik giri┼či i├žin ayl─▒k fiyat;┬á3.000 TL.

Teslimat Sonras─▒ Destek ve Di─čer Ek ├çal─▒┼čmalar (3 AY ├ťcretsiz)

Ôťô┬áSemrush ├╝zerinden m├╝┼čteri sitelerinin takibi, ayl─▒k raporlama.
Ôťô┬áD─▒┼č SEO ├žal─▒┼čmalar─▒ i├žin kaynak y├Ânlendirme, i├žerik veya site genel baz─▒nda nokta at─▒┼č─▒ tavsiyeler.
Ôťô┬áGolden Ratio ba┼čl─▒k deste─či (ayl─▒k 30 ba┼čl─▒k).

S─▒k Sorulan Sorular

Adsense onay s├╝reci nas─▒l oluyor, garantili midir?

2 ay s├╝recinde adsense onay─▒ alamayan projeler genel itibariyle heves ka├ž─▒rabilmekte.
Bunu ├žok iyi anl─▒yor ve size ┼č├Âyle yard─▒mc─▒ oluyorum; teslimat─▒ takiben 2. ay sonuna kadar onay al─▒namayan projelerinizi ├Âdemi┼č oldu─čunuz fiyattan iade al─▒yorum.
Ben bu projelere orta vadede onay al─▒p tekrar pazarlayabiliyorum.

Ne kadar s├╝rede ne kadar trafik geliyor veya ne kadar kazan─▒yor?

Bu sorunun yan─▒t─▒ maalesef yok, bu durumda elimizdeki mevcut istatistikler dahilindeki potansiyele g├╝venerek sipari┼č veriyor veya vermiyorsunuz.
Rasyonel olarak ┼čunu g├Âzlemliyoruz ki, 3 ay istikrar sa─članan TR projeler y├╝ksek oranda ivme yakalayabiliyor, pek tabii garanti edilememekle birlikte.

Nedir bu Golden Ratio?

Bu benim ─░ngilizce projelerimde verim almam─▒ sa─člayan ve TR projelerde de ba┼čar─▒l─▒ oldu─čum ba┼čl─▒k tespit form├╝l├╝md├╝r.
K─▒saca; tam e┼čle┼čen (allintitle) kuyruk ba┼čl─▒─č─▒n hi├žbir site taraf─▒ndan yaz─▒lmam─▒┼č veya sadece birka├ž zay─▒f site taraf─▒ndan yaz─▒lm─▒┼č, bo┼čluk olan, s─▒ralama ┼čans─▒ y├╝ksek ba┼čl─▒klard─▒r.

Bunlar─▒n d─▒┼č─▒nda t├╝m sorular─▒n─▒z─▒ konu alt─▒ndan veya PM olarak taraf─▒ma iletebilirsiniz.

─░leti┼čim

E-POSTA: upvote@outlook.com.tr