wmaraci reklam
lidertakipci

Anahtar Teslim SMM Panel Sitesi - Uygun Fiyat

7 Mesajlar 749 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AYJANS AYJANS Webmaster & Sosyal Medya Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster & Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)

[CENTER][CENTER]UYGUN FİYATA KAÇIRILMAYACAK ANAHTAR TESLİM SMM PANEL
SATIN ALAN KİŞİLERE UYGUN FİYATA APİ ÇEKECEĞİ YERLER VERİLCEKTİR.
SSL SERTİFİKASI MEVCUTTUR.

Site Adresi : https://www.smmbayiniz.com

Site İçin İstenen Fiyat : 300 TL İndirim Yoktur...
Sitenin Aylık Getirisi: 0
Sitenin Açılış Tarihi: 17.07.2018
Kategori : SMM PANEL
Günlük Hit Sayısı: Yeni açıldığı için 0
Site Tüm İçeriği Birlikte mi Satılık : Evet
Hosting Dahil midir: Evet - 1 Yıllık Limitsiz Hosting Dahil
Banlı Olduğu Sponsor Arama Motoru Var mı ? Yoktur
Kullanılan Yazılımın lisansı Satışa Dahil mi: Evet
Yazılım Lisans Sonlanma Zamanı: Sınırsız
Sitenin Satışında Herhangi Problem var mı ? Hayır

SİTE HAKKINDA BİLGİ : Site hiç kullanılmadı üye felan yoktur. Sıfır tertemiz bir sitedir.
Ödeme : Ziraat - İninal - Papara
WhatsApp : 0 545 764 3805

DEMO ÜYE BİLGİLERİ
KULLANICI ADI : demo
Şifre : 13579044

HIZLI İLETİŞİM İÇİN RESME TIKLAYINIZ

SİSTEMİN BAZI ÖZELLİKLERİ
- Yönetim Panelinden ayarlanabilir 17 adet TEMA seçeneği ile sitenizi dilediğiniz tasarıma dönüştürün demo üyelikte değiştirme kısıtlı olduğu için bir kaç örnek resim konuya eklenmiştir.
- PHP ve AJAX kodlamadır, PDO yapısı ile güncelliğini korumaktadır.
- Bayilik sistemi mevcuttur , üyeyi bayi olarak seçerseniz panelden ayarladığınız indirim uygulanacaktır.
- Farklı SMM hizmeti veren sitelere kendi API'nizi verebilir ve API'nızı kullanan üyelerin 7/24 kendi siteleri üzerinden sizden alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.
- İstediğiniz Sosyal Medya sağlayıcısının API'sini kullanabilir ve bir siteye bağlı kalmak zorunda kalmazsınız. Örneğin forumda sosyal medya hizmeti veren herhangi bir ve ya birden fazla firmanın API'sini kullanabilirsiniz.
- Siteniz üzerinden Instagram takipçi , izlenme , beğeni aynı şekilde Facebook , Youtube içinde satış yapabilirsiniz API bu hizmetleride sunmanızı sağlar.
- Fiyat Listesi : eklediğiniz kategori , alt kategori ve servis sayesinde belirlenir ve listelenir , üye olmayanlarda fiyatları görebilir.
- Sipariş verme ekranında belirlenen sipariş aralıklarına göre istediğiniz adette sipariş verebilirsiniz. Bakiyeniz sipariş miktarına göre düşer. Örneğin : Listede 1K fiyatı 1 TL ise 100 adet siparişinizde 0.10 TL bakiyenizden eksilecektir.
- Parolamı Unuttum ile parola yenileme bağlantısı talep edebilirsiniz. Maile gelen linke tıklayıp yeni parolanızı belirleyebilirsiniz.
- Gitmeyen işlemler iade edilir. (Sorunsuz iade sistemi)
- Online Ödeme için Paywant , PayTR , Buypayer sistemde eklidir.
- SMS Sistemi bulunmaktadır , toplu olarak tüm üyelere sms gönderebilir ve ya sadece kişiye özel sms gönderebilirsiniz.
- Destek Talebi ile üyeleriniz sorunlarını bildirebilir Messenger tarzı bir destek sistemi bulunmaktadır , flood engeli bulunmakta, bir talep açıkken yenisi açılamaz , talebi kapa aç özelliği mevcuttur.
- Yeni Sipariş sayfasında dilediğiniz bilgilendirme vb. yazabilirsiniz aynı zamanda SSS sayfasında dilediğiniz bilgilendirmeyi de yapabilirsiniz.
- Üyelerinizin API Keyleri Hesabım sayfasında bulunmaktadır ve dilediği an üyeleriniz API Keylerini değiştirebilir.
- Siparişleri görüntüleyebilme , Bakiye Yükle sayfasında seçtiğiniz an ekrana gelen hesap bilgileri aynı zamanda ödeme bildirimi yapabilme ve ya online ödeme yapabilme imkanları.
- Yönetim panelinden bilgi edinme , tüm site ayarlarını yönetebilme , API ayarları , sms ayarları hizmet ayarları ve daha niceleri mümkün.

wmaraci
reklam

godofwar61 godofwar61 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 4 / 18
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam bir smm bayi de önemli olan ne ucuz api çektiğindir ne de sitedir en önemlisi kayıtlı ve aktif müşteridir.Sıfırdan siteye neden 300tl vereyim ki kendim açımdan düşünüyorum.Ben şuan 1000tl yatırsam zaten bir yere api olarak 1tl lik şeyi 60-70 kuruşa kadar alırım ya da haftalık 2000 ödeme yapsam gene aynı şekilde yani burada önemli olan ne site ne de ucuz api zaten parayı gören herkes ucuz api veriyor.Ben hiç sanmıyorum alan olacağını ama kusura bakma yani biraz baltalamış gibi oldum.

• Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster & Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)
godofwar61 Zaten bir zeki sizsiniz demi ? O zaman forumda kimse bu iş için script satmasın , perfect panel hizmeti kessin,seo yapanlar işi bıraksın,backlikciler zaten boş duruyor demi ? Ne kadar saçma bir yorum atmışssınız. Size göre kimse web site açmasın o zaman ? Şuanki smmler zaten sıfırdan başlamadı ? Lütfen bilmediğiniz konular hakkında yorum atmayınız. Fazlasıyla talep var zaten. Alan alıyor vede fazlasıyla ücretlerini kazanıyorlar.

SocialBayim SocialBayim <?php Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ..
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 10, (%100)
Sitede veritabanı bağlantısında hata var sanırım bi kontrol edebilirmisiniz

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster &amp; Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)

kartalhost adlı üyeden alıntı

Sitede veritabanı bağlantısında hata var sanırım bi kontrol edebilirmisiniz

Uyarı için teşekkürler hocam. Hosting firmasında kısa süreli bakım varmış. Şimdi açtılar tekrar. Siteye erişim sağlıyabilirsiniz. www.smmbayiniz.com Aklınıza takılan soru felan varsa sorabilirsiniz.

SocialBayim SocialBayim <?php Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ..
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 10, (%100)
Scripti an itibariyle inceledim gayet güzel ve şık hayırlı satışlar dilerim.

Shooter Shooter WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Medya Uzman
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 528
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 12, (%100)
Konu aktifmi siteye giris yapamadım ama

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al