wmaraci reklam

Çok Para Kazandıracak Sitemi Vakit Ayıramadığımdan Satıyorum

4 Mesajlar 1.038 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Nimuze Nimuze WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
Herkese Merhaba,

Büyük ümitlerle açtığım yeni projemi tam zamanlı çalıştığım YENİ işimde vakit bulamadığımdan dolayı satmak zorunda kalıyorum. Başlığı çok para kazandıracak site olarak belirledim çünkü ilgilenildiği ve vakit ayrıldığı taktirde gerçekten de çok para kazandıracak bir sistemdir.

Sitenin işleyişinden bahsedeyim,

Sistem, görev yaparak para kazanma üzerine kuruludur. Google harita yorumları, uygulama indirme, website yorumları, facebook, youtube, instagram abone, yorum, takipçi, steam hesap açma, gmail, hotmail hesabı açma gibi para kazandıran her türlü görevi üyelere veriyorsunuz. Üyeler belirli ücret karşılığında görevleri yerine getiriyor. Siz bir Google haritalar yorumu için 2 -2,5 tl iş alıp üyelere 50 kuruşa yaptırıyorsunuz. Gerisi size kalıyor.

25 kuruştan gmail hesabı açtırıp 1 tl, 1,5 tl den satabilirsiniz. Uygulama indirme görevini 3 tlye alıp üyelere 0,75 kuruştan yaptırabiliyorsunuz. Bu tür örnekleri çoğaltabiliriz. Sadeceon ve Bionluk'tan, webmaster forumlarından müşteri bulabilirsiniz. İşi bilenlere para kazandıran hazır sistem sunuyorum.

Sitede 60 dolarlık Avada teması vardır. Script yorumcuv2 scripti 300 TL'ye alınmıştır. Siteyi blog sitesi olarak da kullanabilirsiniz. Arka planda görev yapma sistemi, ana sitede wordpress sitesi olarak kullanılabilir. Bir nevi tek site ile iki site sahibi olacaksınız.

Siteden Adsense, satış ortaklığı, para kazanma sitelerine refli üye gönderme, ücretli reklamlar, tanıtım yazıları vs gibi yöntemlerle de para kazanmak mümkün. Link kısaltarak da para kazanılabilir. Üyelere vereceğiniz görev linkini link kısaltma servislerinden aldığınız linkleri sunarak sadece link kısaltmadan günlük pasif gelir elde etmiş olursunuz.

Sitede şu anda 52 üye vardır. Sadece 25 tllik reklam çıkılarak gelen üyelerdir. İyi bir reklam çalışması ile kısa sürede binlerce üye bulunabilir. Binlere ulaşıldığında kazanabileceğiniz paranın hesabını az çok yapabilirsiniz.

Site Adresi: PM ile verilecektir.
İstenilen Fiyat: 2.500 TL
Sitenin Aylık Getirisi: Ölçülmedi
Sitenin Kategorisi: Mikro görev yapma ve wordpress blog sitesi
Günlük Tekil Hit Sayısı: Ölçülmedi
Satışa Hosting Dahilmi? Dahil hosting temmuz 2020 ye kadar ödendi. Domain 30.12.2020 tarihine kadar ödendi Güzelhosting'de
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Dahil. 60 $ değerinde Avada teması ve 300 TL değerinde yorumcuv2 scripti lisanslıdır. Domaine sınırsız lisanslanmıştır. Tema: https://avada.theme-fusion.com/
Domain: jeneriklik 6 harflidir. 2018 kayıtlıdır.

NOT: Uygulaması hazırlanıyor. 1 hafta içinde elime ulaşacak. Alacak kişiye uygulama da verilecektir.
Economist

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

56422 56422 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 15 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
hayırlı satışlar

Aksaclis Aksaclis WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 2, (%100)
site adresini pm olarak gönderebilir misiniz?

Nimuze Nimuze WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
PM gönderilmiştir hocam. Bu ilanın güncel ve kapsamlı açıklaması için buraya tıklayabilirsiniz. https://wmaraci.com/forum/web-site-alisverisi/neyim-var-neyim-yok-uygun-fiyata-birakiyorum-614705.html
Teşekkürler

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al