wmaraci reklam

Dizi / Film / Çizgi Roman Kategorisinde Niche Sadık Kitleye Sahip Tanınır Sitemi Satıyorum + Sosyal Medya

6 Mesajlar 647 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

vvelitkn vvelitkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci/Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Site için istenen fiyat: 2300 TL
Sitenin aylık getirisi: İçerik girilmediği için 30; içerik girildiği taktirde 60-70 TL
Sitenin açılış tarihi: 16.06.2017
Kategori, sitenin içeriği nedir: Dizi/Film/Çizgi roman; Genel olarak "geek"
Günlük hit sayısı: İçerik girilmediği taktirde 1000; girildiğinde 2500
Ziyaretçi kaynağı: %80 google - %10 direct - %10 yönlendirme
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik
Hosting dahil midir: Evet
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır

1 aydır falan içerik girmememe rağmen günde 1 TL kazanan, içerik girildiğinde (haftada 4-5) 2-3 TL kazanan websitemi satmak istiyorum. Öyle hazır site falan değil, el emeği göz nuru gecelerimi harcadığım bir websitesi, kalite timsali alanında. +250 yazı var içerisinde öyle doldurma amaçlı değil, her biri eşsiz ve çok iyi yazılar; 1000 kelime üstü 20-30 yazı var, tüm yazılar da 300 kelime üzerinde. Bilinir bir websitesi kendi alanında, günlük içerik girilmediğinde 1000; içerik girildiğinde 2000-2500 hite sosyal medyasız ulaşabiliyor. Çoğu anahtar kelimede ilk sıralarda, öne çıkarılan içerik olarak yer aldığı anahtar kelimeler de var. Sosyal medyadan hit almıyor full organik search. Yanında içerisinde 170 olan ihlalsiz temiz adsense ve Instagram hesabı da var. Instagram hesabınla takipçilerle içli dışlıyız, has bir kitlemiz var ve gönderilerimiz keşfete düşüyor.

Reklam yerleşim çalışmasıyla reklam geliri artabilir, günlük 7 TL kazandırabilecek potansiyelde şu anda fakat site ile hiç ilgilenemiyorum. Her google güncellemesinde daha iyi bit konuma; daha iyi bir kazanca erişiyor. Websitesi+ 170 TL bulunan Adsense+Instagram+Facebook olarak devredeceğim. Tüm sosyal medya hesaplarını devredeceğim, ilgili hesapların hepsini de vereceğim. Yükselen ve gün geçtikçe Türkiyede önem kazanan bir sektör geek dünyası, sinema haberleri fazlasıyla okunuyor, büyük filmler çıkacağı zamanlar ilgili yazılar varsa sitede ilk sıralarda oldukları için aşırı okunuyor. Tabii o günler kazanç da tavan yapıyor.

Genç kitleye yönelik bir kategori, düzenli içerikle çok kolay bir şekilde hiti katlayarak arttırabilirsiniz, her google güncellemesinden daha da güçlenerek çıkıyor çünkü tamamen doğal bir websitesi. 2000 TL düşünüyorum, ilgilenenler ve sitenin adresini isteyenler pm isteyebilirler.

Elimde olsa bu sitemi 1 yıl daha devam ettirip çok iyi şeyler yapabilirdim fakat okulum sebebiyle satmak zorundayım, şimdiden alacak kişiye hayırlı olsun. Yapılabilecek en iyi yatırım olabilir çünkü geek sektöründe anahtar kelime ücretleri epey yüksek, sitemde fazla tıklama elde edemiyorum; tıklama oranım düşük kendi bilgimle fakat profesyonel dokunuşlarla iyi paralar kazandırabilir. Örneğin 1 tıklama 80 kuruş, 3000 hit alınan gün 6 tıklama 4 TL kazanç; dediğim gibi tıklama oranım düşük, reklam yerleşimi ile halledilebilir. Ayrıca sitenin kendine ait kurulmuş forumu vardır.

Site satışı ardından 2 hafta boyunca sektör hakkında yardımcı olacağım, püf noktaları öğreteceğim ve bilmeniz gereken önemli yöntemleri anlatacağım, bir nevi seo/site/kitle danışmanlığı gibi olacak.

Niche bir sitedir, fiyatta pazarlık olur sünnettendir fakat abartmayın.

wmaraci
reklam

vvelitkn vvelitkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci/Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Fiyatta pazarlık vardır.

ByX ByX I Love Google Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 130 / 86
  • Ticaret 17, (%88)
Tqkip ettigim geek sitelerinden birimi acaba bende acmayi dusunuyordum pm alabilirmiyim
vvelitkn

kişi bu mesajı beğendi.

iamemrhn iamemrhn İlterizTR (Instagram) Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Founder
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 35 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Son oluruyla birlikte PM alabilir miyim?
vvelitkn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

keremtekin keremtekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Adresini öğrenebilir miyim?

zizanet zizanet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek güvenlikçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 501
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 3, (%100)
istatistikleriyle mesaj gönderebilir misiniz?

ziza.net | tennar.com | Türk Mantar mantarsatis.com | Gübre gubreler.com | Ziraat zirai.org
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al