wmaraci reklam

Emek Harcanmış News ve Adsense Onaylı Finans Sitesi (Satış) - Yanında Farklı Bir Site Hediye

3 Mesajlar 528 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Konfor Konfor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek çağrı merkezi koordinatörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 8 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
1. SİTE

[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Site adresi (Ciddi alıcı pm)[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]DA/PA değeri: 1/8[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Site için istenen fiyat : 1.500 TL[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Sitenin aylık getirisi: -[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Kategori, sitenin içeriği nedir: Finans[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Günlük hit sayısı: - 0-10[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Ziyaretçi kaynağı: ( %95 Arama Motorları)[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Domainin yaşı ve değerleri: -[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Değil[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Hosting : 1 ay idare edebilirim[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]

İlk defa bir siteye bu kadar yatırım yaptım ve ciddi emek sarf ettim. Normalde para yatırmadan kendim uğraşırım.

Site için yaptırdığım çalışmalar şu şekilde;

• 200 TL - Safir Doruk Teması Alındı TIKLA

• 129 TL - Rank Match pro eklentisi ve site içi seo işlemleri yapıldı. Bu Konudan

• 120 TL backlink paketi - Kredi kartıyla 139 TL (Platin paket) Bu Konudan

• Güçlü Blog paket backlink alındı Bu Konudan

• 3 adet 100 kelimesi 5 TL'den toplamda 45 TL'ye makale yazdırdım seo uyumlu. Arkadaşın konusunu bulamadım link ekleyemiyorum.

• Ayrıca wordpress iyileştirme için ekstradan 150 TL bir çalışma yapıldı

• 48 TL civarı adwords reklam verildi

Siteyi satma nedenim; Aslında bugüne kadar Finans sektöründen hep uzak durdum (Faiz). Ancak katılım bankalarındaki faizsiz işlemlerden bahsetmek ve yönlendirme yapabilmek için girdim ancak sektörün bana göre olmadığını anladım.
Şurdaki konudan 4 tane domain aldım, farklı ve bana uygun projeye giriş yapacağım.

Aldığım backlinklerin çok azı index aldı zamanla diğerleri indexlenince site iyice güçlenecektir. Site Anahtar kelimesi ''Katılım Bankaları'' ve anahtar kelimeyle bire bir domain adresidir ve domain adresi net uzantılı olup kaliteli isimdir.
Backlinkleri bilerek zamana bıraktım 2 aylık site olduğu için sıkıntı olmasın diye zamanla Google indexlesin düşüncesindeyim. Siteyi satacağım kişiye backlin raporlarıda yanında verilecektir.
Domain anahtar kelimesinde 35 ile 45'inci sırada gidip gelmektedir. Backlinkler indexlendikçe ve kaliteli yazı girmeye devam edildikçe site iyi konuma gelecektir düşüncesindeyim.
Adsense başvurusundan 10 saat sonra onay almıştır.

Site adesensesiyle birlikte verilecektir.

2. SİTE
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Site adresi (Ciddi alıcı pm)[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]DA/PA değeri: 1/1[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Sitenin aylık getirisi: -[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Kategori, sitenin içeriği nedir: Genel Blog[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Günlük hit sayısı: - 20-30[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Ziyaretçi kaynağı: ( %95 Arama Motorları)[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Domainin yaşı ve değerleri: -[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Değil[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#D9DAE9][COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Hosting : 1 ay idare edebilirim[/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR]

iki site aynı adsensede bulunuyor ve iki site birlikte verilecektir.

Yine yanında https://edilekcem.net domaini verilecektir. Sitenin günlük hiti: 0-10 arasıdır.

Domainler 2 domain Lws'de kayıtlı, 1 domaini isimtescil'de kayıtlıdır.

Aklıma gelenler bu kadar şimdilik.

wmaraci
reklam

LifeTicaret LifeTicaret C# Developer Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Coder
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 59 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
PM alabilirmiyim

Konfor Konfor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek çağrı merkezi koordinatörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 8 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

PM gönderildi

İçerik güncellendi. 2 domain ekli adsense ile birlikte verilecektir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al