Üzerinde çok çok uğraştığımız ve iyi yerlere getirdiğimiz fethiyerehber.net sitemizi satılık olarak koyuyoruz. Sitede 35 firma var ve 25 firma ücretli her firmadan yıllık 150₺para alıyoruz. 50 Firma gezip 25 firma ayarladık ve istedikleri kelimelerde ilk sayfadalar. Bunları otelleri ve iş yerlerini gezerek paranızı arttırabilirsiniz. Firmaların tüm resimleri bize ait tek tek tüm resimleri biz çektik.

Site Adresi: fethiyerehber.net
İstenilen Fiyat: 2500₺
Sitenin Yıllık Firma Başı Getirisi: 3750₺
Sitenin Kategorisi: Firma Rehberi
Günlük Tekil Hit Sayısı: 30-100 Arası
Satışa Hosting Dahilmi?: Dahil
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet Dahil
Özel Notlar: Yazılım 59$ Codecanyon üzerinden alınmıştır. Lisansı ile birlikte teslim edilecektir.

Şuanda tam kış sezonu oteller ve turizim bölgelerindeki işletmelerle anlaşma aşaması. Eğer üzerinde durursanız çok iyi kazanç elde edebilirsiniz. Fethiye'den Ankara'ya taşındım oraya gidip tekrar anlaşma yapmam zor çalışıyorum.

Siteye özel backlinkler satın alınmıştır. Tanıtım yazısı satın alınmıştır. Bu site ile Youtube adsense Web Adsense yükseltme yaptım tekrar yaparak alabilirsiniz.

https://www.61saat.com/turkiye/fethiye-de-gezilecek-yerler-mutlaka-gormeniz-gereken-yerler-neresi-h445672.html

NOT : ANKARA İÇİ ELDEN SATIŞTA TİŞÖRT VE FethiyeRehber adına yaptırdığımız malzemeler elden teslim edilebilir.