wmaraci reklam

finans sitesi / 10.000 TL pazarlıksız

4 Mesajlar 590 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

finans1982 finans1982 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek blogger
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** E**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin finans üzerine şekillendirilmek üzere kuruldu. Siteye asla reklam alınmadı, bir ara adwords kaydı açmaya çalıştım ama başabildim mi onu bile bilmiyorum. Bir süre reklamsız sadece kaliteli içerik girmeye çabaladım.

Makalelerin çoğu kendi uzmanlık alanım olduğu için bizzat benim tarafımdan yazıldı. Sitede 6 aydır hiç bir güncelleme veya yazı girişi yapılmamasına rağmen halen ziyaretçi sayısını koruyor. Bu anlayan biri için çok önemli bir gösterge. Şuan günlük 200 kişi civarında, görüntülenme sayısı ise 700 civarında.

Günlük tekil ziyaretçi ortalamam 300-350 aralığında idi ancak (dikkat edin hiç bir yeni yayın yapmadan kendisi yükseliyordu) teknik bir sorun yaşandı ana sayfa hacklandi sanırım bir kaç gün hiç haberim olmadı o sıra 200 lere düştü şimdi tekrar yükseliyor kendiliğinden.

Yazıların bir bölümü gerçekten çok kaliteli ve google da direkt ilk sıralarda yer alıyor.
Sitede hiç bir seo ve back link çalışması yapılmadı ve kendim çok anlamadığım için hız problemini bile çözemedim hala yavaş. Ona rağmen bu durumda. Bilen anlayan biri için ciddi bir fırsat. Sitenin fiyatı 10.000 TL pazarlıksız. İsteyenlere sitenin ismini mail atabilirim.

İhtiyaçtan ve vakit darlığından satıyorum, yoksa çok emek harcadım. Sitedeki makalelerin bir bölümü dışarıdan para ile alamayacağınız google da yeri sabit (ilk 3 de) ve gelecek vadeden konular..

Alexa Global Rank
Global rank icon 2,419,410
Rank in Turkey 60,956

wmaraci
reklam

mehmetarslan mehmetarslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 20 / 22
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam bu trafiğe bu ücret fazla bence. Yine de umarım müşterinizi bulursunuz.
scarfacex2

kişi bu mesajı beğendi.

emeklilik emeklilik Eski adı: Kazananlar Kulübü Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 22, (%100)
Pm alabilir miyim?

burakeo burakeo Hareket Sonucun Yarısıdır Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek web
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 218 / 114
  • Ticaret 19, (%95)
pm alabilir miyim?

1 Ayda İnternetten 4 Bin Lira Kazanmak : https://www.youtube.com/watch?v=V5ktweu_39o
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al