Merhaba arkadaşlar

Hosting firmaları ve cpanel kullananlar için bazı durumlarda destek almak ve destek vermek oldukça zaman kaybına yol açabiliyor.

Tam da bu düşünce ile uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve Dünya'da bir ilk olarak (bu yapıda aynısını görmedik) cpanel hosting ve cpanel reseller eğitimlerinin olduğu Türkçe ve görsel eğitim sitesini hazırlamanın ve sizlere duyurmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Sistem şu an %95 hazır durumdadır. Son dokunuşlar yapılmaktadır. Site Herkes rahatlıkla görebilmesi için online durumda. Ancak bir kaç gün içerisinde kapalı konuma gelecektir.

Şu an Sadece Cpanel hosting ve Cpanel/Whm reseller eğitimleri hazırlanmıştır ve Yakında Sunucular için Whm eğitimleri de hazırlanacaktır

Konuyla ilgili yorumlarınızı ve önerilerinizi merakla beklediğimiz için konuyu açma gereği duyduk.

Sistem özellikleri olarak:

• Mobil uyumluluk ile tüm cihazlarda sorunsuz görüntülenme,

• Cpanel hosting ve cpanel reseller yapısında özel bir tasarım,

• Hosting ve Reseller yapısı için özel menü ve sayfa tasarımı

• Görsel ve yazılı eğitimler

• Hologram yapısı ile resimler üzerinde firmaya ait logo alanı (firmaya özel değiştirilebilir)

• Sağ tık engelleme ile içerik çalınmasını engelleme

• Gelişmiş arama yapısı ile eğitimleri kolaylıkla bulabilme

• Gelişmiş modül yapısı ile 20 ye yakın reklam alanları (Firma kampanya ve ürünleri sunmak için)

• Gelişmiş etiket yapısı ile seo yapılandırması

• Sosyal medya ikonları ile eğitimleri paylaşma özelliği

• %100 SEO uyumlu menü yapısı, ve site için SEO ayarlamaları,

• Joomla alt yapısında tasarlandığı için modül ve eklentiler ile geliştirilebilir yapı,

• Joomlaya özel giydirilen tema olduğu için Joomla güncellemeleri sayesinde güvenlik ve yeni özelliklerden anlık faydalanabilme,

• Joomla yönetim paneli sayesinde yeni eğitimler ekleyebilme,

• Eğitimleri gizleyebilme özelliği (siteyi kapalı konuma alarak, kullanıcı adı ve şifre verilen müşterilere eğitim sunma)

Siteye gitmek için tıklayınız.

Sistemi hosting firmalarına satışa sunmaktayı hedeflemekteyiz. İstenilen Ücret tek seferlik 500 TL + KDV olarak planlamaktayız.

Site www.siteadi.com/destek ya da sizin belirleyeceğiniz bir alt dizine kurularak site içi SEO ayarları, hologram gibi tüm alanlar firmanıza özel yapılandırılacaktır.

Satın alma ardından site sizin belirleyeceğiniz bir ana domain ya da subdomain içerisine kurulacak ve her alım sadece tek domaine kurulabilecektir.

UYARILAR :

• Destek sitesi sizin belirleyeceğiniz bir domain ya da subdomaine kurulacak ve 2. bir alan adı altına kurulumu kesinlikle yasak olacaktır.

• Alım yapan arkadaşlar kesinlikle 3. kişilere devredemeyecektir.

• Alım yapan arkadaşlar siteyi satışa sunamayacaktır.

• Yönetim paneli olduğu için dilediğiniz eğitimleri ekleyebilirsiniz. Bir kısıtlama olmamaktadır.