Merhaba arkadaşlar,

Site aslında bir dostumun idi. Kendisi **************lar tarafından kandırıldı ve ceza aldı. Şuan site yönetimi bana kaldığı için bende site ile uğraşamayacağım için satma kararı aldım ücreti sahibine göndereceğim. Siteye adsense reklamları eklerseniz aylık ortalama geliri biz uğraşmadığımız halde sadece adsense 150-175 TL'dir. Elimde bulunan domainler arasında alıcı arkadaş ile münakaşa sonrasında bir adet de ücretsiz sağlayacağım. Ben işlerim dolayısı ile uğraşamadım için siteyi satmaya karar verdim. Bundan 15-20 gün öncesine kadar sitenin adsense üyeliği vardı fakat yeni reklam kodları talep ettik ve yeniden incelemeye girdi. Alacak arkadaş kendisi ayarlaması gerekecek.

• Domain Adı : www.sivashabermerkezi.com / Google News

• Bitiş Tarihi : 10.08.2016

• Kayıt Firması : Godaddy

• Transfer Ücreti : Godaddy içi ücretsiz.

• Minimum Fiyat : 3.500 TL

• Başlangıç Fiyat : 3.500 TL

• Satış Süresi Bitiş Tarihi : 23.05.2016'da bitecektir.

• Minimum Artış : 150 TL

• Hemen Al : 4.600 TL

• Sitenin Aylık Masrafı: Anadolu Ajansı Aboneliği 415 TL / 7 ay sözleşmesi kalmıştır.

• Masraf 2: Ay/ 100 TL yazılım ücreti 100 TL ücrete hosting de dahil./ 1 yıl için geçerli. 1 Yıldan sonra ücreti yoktur. İstenildiği taktirde yazılımsız teslim edilebilir.

• Özel Notlar : Sitenin gideri olarak şuan, 100 TL yazılım masrafı bulunmaktadır. Ayrıca ek olarak 415 TL Aylık Anadolu Ajansı Abonelik bedeli bulunmaktadır. Sitenin hiç bir sorunu yoktur. Adsense geliri için uğraşırsanız veya düşünürseniz Aylık 500 ila 1000 TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz.

Anadolu Ajansına 7 ay sözleşmesi mevcut. Anadolu Ajansına 7 ay daha 415 TL'yi ödemek durumundadır. Fakat alacak kişiye bir kıyak yapıp 750 TL bedelini ben karşılayacağım. Günlük 150 ila 500 haber çıkmaktadır.

Ayrıca Alan kişiye gmail hesabı + facebook 5 bin takipçi hesabı + 610 takipçili twitter hesabı da teslim edilecek.

Sitede her hangi bir problem yoktur. Seo çalışması tarafımca özel olarak yapılmıştır ve Sivas Haber kelimesinde ilk sayfaya çıkarılmıştır ve sabit olarak kalmıştır. Sitenin Köşe Yazarları mevcuttur. Mail adresine düzenli olarak köşe yazılarını göndermektedirler. Site google aramalarından düzenli olarak hit almaktadır. Görsellerde de eklenmiştir. Site için satılan bir kaç tanıtım yazısı bulunmaktadır alan kişi 6 ay kaldıktan sonra kaldırabilir.