Giriş Yap / Kayıt Ol
thodex

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Web Site Alışverişi

Güncellendi! Toplu Satış Konusu (Uygulama, Oyun, Site)

Okunmamış 18 Ekim 2020, 20:52
girisimgunlugu.net

Yaş / Cinsiyet: 22 / Erkek
Meslek: Girişimci
Ad, Soyad: Me... Kı...
Ticaret: 29, 100%
Uygulama Adresi: PM İle Verilecektir.
Uygulama için istenen fiyat: 7500 TL (Teklifler Değerlendirilir.)
Uygulama Getirisi: Tamamen Pasif Gelir Hiç Bir Reklam vb. olmadan gelen doğal gelirdir.

Uygulama açılış tarihi: 04 Ekim 2019
Uygulama kategorisi, içeriği nedir: Oyun satışı yapılan oyunlaştırılmış bir uygulama.
Hit sayısı: 6294 adet telefon onaylı kullanıcı var. Şuan 335 Telefonda aktif olarak yüklü. (Düşük olma nedeni 0 ilgi yani hiç ilgilemiyorum.)
Ziyaretçi kaynağı: Sosyal Medya(%10) - Organik(%90)
Uygulama tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Her şey dahil satılık. Uygulamaya ait tamamen organik 795 takipçili instagram hesabı dahil.
Sunucu dahil midir: Maalesef Digital Ocean üzerinden aylık 5$ değerinde sunucu işinizi görecektir.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Dahil yazılım, tasarım ve uygulamada yer alan her şey tamamen özeldir.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır Yok
Uygulama ile İTÜ Çekirdek, YTÜ Ön Kuluçka, BTM Ön Kuluçka, eTohum'a seçildim ölçeklenebilirlik ve potansiyel olarak çok yüksek bir uygulama. Neden sen yapmadın diyen olursa pazarlama olsun vb. konular olsun maddi olarak güçlü olmadığım için potansiyelini kullanamıyorum. Ayrıca bir süre ara vermek istiyorum bu yüzden elimdeki tüm ürünleri satıyorum ve böyle potansiyelli bir projenin silinip gitmesini istemiyorum. Uygulama satılırken içinde bulunan veriler ve sunum dosyalarım dahil her şeyi satacağım o yüzden fiyat çok çok makul. Sadece bir uygulamaya bu fiyatı veriyormuş gibi düşünmeyin.

Oyun Adresi: PM İle Verilecektir.
Oyun için istenen fiyat: Satıldı
Oyun Getirisi: Tamamen Pasif Gelir Hiç Bir Reklam vb. olmadan gelen doğal gelirdir.
Oyun açılış tarihi: 05 Eylül 2020
Oyun kategorisi, içeriği nedir: Kelime Bulmaca Oyunu
Hit sayısı: Şuan 322 Telefonda aktif olarak yüklü.
Ziyaretçi kaynağı: Organik(%100)
Oyun tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Her şey dahil satılık.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Dahil tasarım tamamen özeldir.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır Yok
Oyun bildiğimiz kelime bulmaca oyunu ancak tasarımı tamamen özel. Güzel bir pazarlama ile size güzel paralar bırakacaktır. Aynı şekilde ara vermek istiyorum o yüzden bunu da satışa çıkardım.

E-Ticaret Sitesi + Blog Adresi: PM İle Verilecektir.
E-Ticaret Sitesi + Blog için istenen fiyat: 1500 TL (Teklifler Değerlendirilir.)
E-Ticaret Sitesi + Blog Getirisi: Toplam 200 TL anca kazanmışımdır.
E-Ticaret Sitesi + Blog kategorisi, içeriği nedir: E-Ticaret sitesi E-pin, oyun hesapları vb. satışı üzerine. Blog sitesi ise oyun haberleri ve haftalık çıkan ücretsiz oyunların yayınlandığı bir site.
Hit sayısı: Hiç ilgilenmiyorum o yüzden çok düşük
E-Ticaret Sitesi + Blog tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Her şey dahil satılık. İnstagram hesabı dahil.
Hosting dahil midir: Eğer transfer edebilme gibi bir durum varsa kalan süreyi transfer edebilirim.
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Dahil yazılım ve tasarım tamamen özeldir.
İlgilenemediğim için satışa çıkarıyorum. Ancak birkaç denemem oldu kar oranı çok yüksek, güzel bir pazarlama ile düzenli gelir bırakacaktır. Bu fiyatı dikkate alırken bomboş gelirsiz site gibi değerlendirmeyin tamamen özel bir yazılım ve tasarım ayrıca onpage seo ayarları yapıldı. Tamamen satışa hazır bir site için gayet makul bir fiyat.

E-Ticaret Sitesi Adresi: PM İle Verilecektir.
E-Ticaret Sitesi için istenen fiyat: 700 TL (Teklifler Değerlendirilir.)
E-Ticaret Sitesi Getirisi: Toplam 100 TL anca kazanmışımdır.
E-Ticaret Sitesi kategorisi, içeriği nedir: Minecraft hesap satışının yapıldığı bir e-ticaret sitesi.
Hit sayısı: Hiç ilgilenmiyorum o yüzden çok düşük
E-Ticaret Sitesi tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Her şey dahil satılık. 2558 takipçili çekiliş ile kasılan instagram hesabı dahil.
Hosting dahil midir: Eğer transfer edebilme gibi bir durum varsa kalan süreyi transfer edebilirim.
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Dahil yazılım ve tasarım tamamen özeldir.
İlgilenemediğim için satışa çıkarıyorum. Aynı şekilde bu sitede de birkaç denemem oldu kar oranı çok çok yüksek, güzel bir pazarlama ile düzenli gelir bırakacaktır. Bu fiyatı dikkate alırken bomboş gelirsiz site gibi değerlendirmeyin tamamen özel bir yazılım ve tasarım ayrıca onpage seo ayarları yapıldı. Tamamen satışa hazır bir site için gayet makul bir fiyat.

Site, Uygulama, Oyun için istenen hepsi dahil fiyat: 9800 TL (Teklifler Değerlendirilir.)8000 TL'ye hiçbir transfer işiyle uğraşmayacaksam verebilirim. (Sunucu taşınması ödeme ayarlarının yapılması vs. vs.)
Konu MehmetFazilK tarafından (24 Kasım 2020, 14:26 ) değiştirilmiştir.

374x90

Bu Alana Reklam Ver

Okunmamış 19 Ekim 2020, 11:26
ReklamYakala Adlı Üyenin Avatarı
Sosyal Medya Ajansı

Ad, Soyad: Fe... Çi...
Ticaret: 18, 100%
pm alalım
Okunmamış 24 Ekim 2020, 19:01
esmanya Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 40 / Erkek
Meslek: mühendis
Ad, Soyad: El... Me...
Ticaret: 15, 100%
pm rica
Okunmamış 22 Kasım 2020, 18:21
girisimgunlugu.net

Yaş / Cinsiyet: 22 / Erkek
Meslek: Girişimci
Ad, Soyad: Me... Kı...
Ticaret: 29, 100%
İçerik Güncellendi
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

medyacenter

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Web Site Alışverişi