[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Site adresi: Yalnızca +90850308otuz56 telefon numarasına whatsapp üzerinden yazanlara verilecek[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Site için istenen fiyat: 19.000 TL[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Sitenin aylık getirisi: 400-900 TL[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Sitenin açılış tarihi: 31.03.2021[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]DA / PA Değerleri: DA 6 PA 31 SS %1[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Kategori, sitenin içeriği nedir: Oyun, news kaydı vardır.[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Günlük hit sayısı: 300-500[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Ziyaretçi kaynağı: Hemen hemen hepsi organik ve tek bir kelimeye hit gelmemekte hit yayılmış durumda.[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik ile birlikte satılık[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Hosting dahil midir: Evet vps sunucu guzelhosting de kayıtlı devredeceğim. Domainde güzelhosting'de onuda aynı şekilde yanında vereceğim.[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Yazılım lisans sonlanma zamanı: Evet[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır yok, siteye sınırsız içerik üretebilirsiniz ucu bucağı yok diyebilirim sizlere mantığını anlatacağım. Adsense hesabı satışa dahil değil fakat bende siteyi adsense ile birlikte satın almadım onaya gönderince 2 gün içinde onaylandı. Legal bir site olduğu için kesinlikle onaylanacağını anlayacaksınız, satın alan arkadaşa reklam yerleşimi dahil içerik üretmeye kadar her türlü desteği vereceğim. Site dili Türkçedir ve içerik üretmesi gayet kolay. Arkadaşlar açıkça söylemek gerekirse yabancı siteme odaklanıyorum o yüzden satıyorum yoksa herhangi bir kayıp veya içerik üretme yolunda sıkıntım yok tam tersi yeni oyunların 2022 1.çeyrekte çıkmasıyla daha çok içerik üretebileceksiniz. Ayrıca haftasonu ve öğrencilerin tatil olduğu dönemlerde gelir önemli derecede artıyor.[/FONT][/FONT][/COLOR]

[FONT=Open Sans]

[/FONT]

[FONT=Open Sans]

[/FONT]

[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]
[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Bu benim s.s lerim değil aldığım kişinin ekran görüntüsü 3 Aylık geliri: https://i.hizliresim.com/ohd7szx.JPG[/FONT][/FONT][/COLOR]
[/FONT][/FONT][/COLOR]
[/FONT][/FONT][/COLOR]

[FONT=Open Sans]

[/FONT]

[FONT=Open Sans]

[/FONT]

[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans] Analytics'i tamamen üzerime aldığım için alacağım diyen arkadaşı gözlemci olarak ekleyebilirim sitenin açıldığı günden itibaren tüm verileri görebilir.[/FONT][/FONT][/COLOR]
[/FONT][/FONT][/COLOR]
[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#515365][FONT=Open Sans][FONT=Open Sans]Search console ufak bir çalışma yaptım verim aldım diyebilirim :)[/FONT][/FONT][/COLOR]

[FONT=Open Sans]

[/FONT]

[/FONT][/FONT][/COLOR]