Site adresi: Yalnızca +90850308otuz56 telefon numarasına whatsapp üzerinden yazanlara verilecek
Site için istenen fiyat: 15.000 TL
Sitenin aylık getirisi: 400-900 TL
Sitenin açılış tarihi: 31.03.2021
DA / PA Değerleri: DA 6 PA 31 SS %1
Kategori, sitenin içeriği nedir: Oyun, news kaydı vardır.
Günlük hit sayısı: 300-500
Ziyaretçi kaynağı: Hemen hemen hepsi organik ve tek bir kelimeye hit gelmemekte hit yayılmış durumda.
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik ile birlikte satılık
Hosting dahil midir: Evet vps sunucu guzelhosting de kayıtlı devredeceğim. Domainde güzelhosting'de onuda aynı şekilde yanında vereceğim.
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Evet
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır yok, siteye sınırsız içerik üretebilirsiniz ucu bucağı yok diyebilirim sizlere mantığını anlatacağım. Adsense hesabı satışa dahil değil fakat bende siteyi adsense ile birlikte satın almadım onaya gönderince 2 gün içinde onaylandı. Legal bir site olduğu için kesinlikle onaylanacağını anlayacaksınız, satın alan arkadaşa reklam yerleşimi dahil içerik üretmeye kadar her türlü desteği vereceğim. Site dili Türkçedir ve içerik üretmesi gayet kolay. Arkadaşlar açıkça söylemek gerekirse yabancı siteme odaklanıyorum o yüzden satıyorum yoksa herhangi bir kayıp veya içerik üretme yolunda sıkıntım yok tam tersi yeni oyunların 2022 1.çeyrekte çıkmasıyla daha çok içerik üretebileceksiniz. Ayrıca haftasonu ve öğrencilerin tatil olduğu dönemlerde gelir önemli derecede artıyor.

Bu benim s.s lerim değil aldığım kişinin ekran görüntüsü 3 Aylık geliri: https://i.hizliresim.com/ohd7szx.JPG

Analytics'i tamamen üzerime aldığım için alacağım diyen arkadaşı gözlemci olarak ekleyebilirim sitenin açıldığı günden itibaren tüm verileri görebilir.

Search console ufak bir çalışma yaptım verim aldım diyebilirim