freelance iş ilanları

İngilizce Niche Blog+10K Organik Face Sayfasıyla Birlikte

3 Mesajlar 570 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

makalee makalee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** N**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
Site Adresi: PM
İstenilen Fiyat: 600 TL
Sitenin Aylık Getirisi: Yeni kuruldu reklam eklenmedi.
Sitenin Kategorisi: İngilizce pizza tarifleri
Günlük Tekil Hit Sayısı: 200-500 Günde 1 adet Reddit ve 1 adet facebook paylaşımı yaptığım zaman.1 hafta yapmasam en kötü 10-20 giriş oluyor.
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Blogger
Özel Notlar: Siteyi yeni kurdum.Site blogger tabanlıdır ve kullanılan domain eski düşen domainlerden 5 adet satın aldıklarımız arasından ceza vs. yememiş ve eski backlinkleri içinde barındıran domaindir.Yani kısaca sıfır değil gücü olan ve yeni girişlerde bile performans sergileme gücü olan bir domaindir.

Diğer 4 domain ya adsense yada google banlı çıktı ama bizim için bir riskti ve sıfırdan başlamak yerine 4-5 domain ücreti vermeye razı olduk.İsteyenlere bu domainlerden 1-2 örnek verebilirim.Bu sitenin google ve adsense banı yoktur.Reklam eklenerek kontrolleri yapılmıştır.

Domain İsimtescile kayıtlıdır.Eylüle kadar daha zamanı var.

Sitenin bağlı olduğu facebook sayfası 10k ya ulaşmak üzeredir.Bu sayfa daha önceden 2017 yılında yine bir ingilizce projemiz için keyword facebook domaini alınarak oluşturulmuş ve 2 yılda hiçbir reklam vs. verilmeden yavaş yavaş büyüyerek 10K ya gelmiştir.

Sitede 71 adet pizza tarifi var.Resimlerin hepsi telifsiz sitelerden toplanıp her birine özel parçalama efekti uygulanarak yüklenmiştir.

Verebileceğim bilgiler bunlar.Siteyi alana +olarak redditen nasıl yabancı hit sağlayabileceğinizi anlatan bir dosyada göndereceğim.Bu şekilde daha hızlı bir potansiyele ulaşabilirsiniz.

Benim satma nedenim ise kişisel bloguma zaman ayıramıyorum ve yakında çocuğum olacağı için bu projeyi iptal ettim.Vereceğim bilgiler bunlardır.Lütfen konuyu düzgünce okumadan konuda yazan şeyleri sormayın ve ciddi değilseniz kimseyi oyalamayın.

wmaraci
reklam

onuragarti onuragarti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 268
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 5, (%100)
pm lütfen

Tabiya Tabiya WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek root
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1000
  • Beğeniler 149 / 148
  • Ticaret 19, (%95)
Site , adresi son fiyat ile birlikte lütfen.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al