wmaraci reklam

İngilizce Site Acil İhtiyaçtan Satılık ( Adsense dahil- 113 Makale)

2 Mesajlar 400 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Totrakanlicom Totrakanlicom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,

Uzun dönem para kazanma amaçlı bizzat kendi ilgilendiğim sitemi acil ihtiyaçtan satmak zorundayım.
Bu sitenin yanında 56 özgün ingilizce makaleli premium temalı ve özel .com domain'e sahip blogger sitemi hediye edeceğim.

Site için istenen fiyat: 4500TL
Site Adresi: whatsapp 053313362 sıfır altı

Sitenin aylık getirisi: Adsense henüz 25 günlük (2-3 tıklama aldı tıklama başına 1.5-2 TL arası verdi, reklam yerleşimi henüz hit olmadığı için yok reklam yerleşimini kendim yaptım)
Sitenin açılış tarihi: 2020 Aralık 1
Kategori, sitenin içeriği nedir: Laptop Modelleri İncelemesi ve Laptop Aksesuarları İncelemesi, Laptop ve Donanım Haberleri ( 1 hafta önce açtım hit alabilir miyim diye denemek için)
Günlük hit sayısı: 5-10 (Bing, yahoo, google organik - reddit,facebook ve twitter paylaşımı yaptığımda bu sayı artıyor ancak bounce rate çok hızlı bir şekilde düşüyor)
Ziyaretçi kaynağı: %95 google,bing,yahoo.

Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: herşeyi ile beraber (ADSENSE DAHİL)

Hosting dahil midir: hosting dahil bitmesine 11 ay daha var (amerika lokasyon, namecheap üzerinde)
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Ücretsiz WP teması mevcut
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır, yok

Herşeyiyle bizzat kendim ilgilendim, çocuklarıma ek gelir sağlamasını amaçlıyordum ama acil satmam gerekli.
Review postlarının içinde 50-60k takipçisi olan youtuber'lardan inceleme videolarını kullanmak için mail atarak izin istedim, 2-3 kişiden istedim hepsi profesyonel inceleme yapanlar. Ücretsiz bir şekilde bu kanallarda ki videoları inceleme makalelerine koyabiliyorum.
Öylesine news kaydına başvurmuştum onaylanmış.

Ciddi anlamda bir backlink çalışması ile site uçuşa hazır. Backlink yerine ücretsiz guest-post sağlayan sitelere yönelmenizi tavsiye ederim, 2 siteye gönderdim kolaylıkla onaylandı. Tercih sizlerin.

Site çok yeni olduğu için UR 12 - DR 2
Sitede 113 makale var. Kopya içerik bulunmaz. İngilizce makale için ücret hesaplayabilirsiniz..

Totrakanli.com SEO ve Google Ads Platformu
wmaraci
reklam

ruhi2787 ruhi2787 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
seam hocam site adresi nedir? adsense pinlimi?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al