Site adresi için Whatsapp: 0850 304 17 2(Sekiz)

Site için istenen fiyat: 17 bin TL
Sitenin aylık getirisi: 875 TL
Adsense Gelirleri: Haziran - Temmuz - 31 Temmuz - 1 Ağustos
Sitenin açılış tarihi: 06.10.2019Kategori, sitenin içeriği nedir: altın, ekonomi, kredi, güncel
Günlük hit sayısı: 3K+ Haziran Temmuz hiti
Ziyaretçi kaynağı: ( %5 google, %69 yandex, %12 sosyal medya, %13 direkt, )
Domainin yaşı 1
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm site
Hosting dahil midir: Hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet WP 2 farklı ekonomi teması var, ikisini de vereceğim
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: hayır

Merhaba
Site için 200 TL civarı bir tema almıştım ve buna 450 TL'lik kur botu yazdırmıştım ama bunu kullanmadım duruyor. Şu anda farklı bir finans teması kullanıyorum. Kullanmadığım ilk temayı ve botu da vereceğim. Jenerik domainli bir site. sadece domain bile 3-4 bin TL eder. Ayrıca haberler Yandex Zen keşfet sayfasına düşüyor. Anlık 1000 hiti gördük. eğer güncel haberler yaparsanız günlük kazancınız 200-300'ü geçebilir. Ben çok zaman bulamıyorum. Editörüm de yazmayı bırakınca kendim içerik eklemeye başladım ama bazen 1-2 içerik girebiliyorum sadece. Sitenin geliri ve hiti ile ilgili görseller ekledim, kesin almaya niyetliyseniz bu konuda analytics ve adsense yetki verebilirim, inceleyebilirsiniz. domain süresi 06.10.2021 tarihine kadar devam ediyor. Lütfen alma niyeti olmayanlar boşuna zamanımızı almasınlar. Site adresini sadece alabileceğine kanaat getirdiğim kişilere göndereceğim.

• Domain: 4 bin

• Google news: 1000

• Yandex zen: 1000

• Aylık gelir: 600+

• Haberler bazen Gooleapis'e de düşüyor.

İstediğim fiyat: 17 bin TL (ufak pazarlık olabilir)

multi