Merhaba arkadaşlar yıllarımı verdiğim hani derlerya özene bözene ilgi gösterdiğim bir çocuk gibi yetiştirdiğim sitemi satmaya karar verdim...

Kısaca size siteden bahsetmek istiyorum site genel olarak sosyal medya teknoloji internet ve bir çok alanda kategoriye sahip bir sitedir..

Yaklaşık sitede 2661 yazı vardır bunun 2200 özgün olmak üzere diğerleri genelde tanıtım yazısı ve çok iyi haber olursa bazı sitelerden alıp aldığım linkide siteye koyma şartıyla koyduğum yazılardır..

Site tertemiz bir sitedir kesinlikle herhangi bir banı felan yoktur.. Google news kaydı mevcuttur adsensesi mevcuttur ve adsense pini alınmıştır.. Yalnız sitenin kazancı tanıtım yazısı ve txt linklerle sağlanmaktadır bumerank platin üyesidir ve geçen yol yaklaşık 2000 tlye yakın sadece bumerang platindan kazanmıştır..

Sitenin kazancından bahsetmek istiyorum biraz bir kaç seo firmasıyla anlaşmamız vardır onlar gönderir ben yayınlarım 50 tle fiyatla yayınlıyorum bu tür firmalarla çalıştığımda ama diğer kişisel olanlarda tanıtım yazısı sitenin 75 tl olarak veriyorum... Adsense üzerinde hiç durmadım yani hiç adsenseye yoğunlaşıp bir kazanç yapmadım fakat sadece meraktan 2 ay önce adsense çalışma yaptım günlük 1 bazen 2 bazen 5 tl bıraktığı oldu sonrasından vazgeçtim..

Not: Siteyi ihtiyaçtan dolayı satmıyorum sadece başka bir projem var o yüzden satma kararı aldım eğer alıcı çıkmazsa zaten hemen çekicem konuyu.. Çünkü gerçektende 5 yıl boyunca hergün özenle hazırladığım bir site yani hani derler ya EMEK VAR BU SİTEDE AYNEN ÖYLE..

Site Adresini sadece ciddi gördüğüm kişilere vericem.. pm atma hakkımı saklı tutuyorum..

Siteye seo hiç yapılmamıştır yapılmadığı halde bana iyi kazandırdı umarım alacak kişiyede iyi kazandırır.. Kesinlikle Meraktan isteyenlere site adresini vermiceğimin altını çiziyorum...

Kazanç olarak değişmektedir aylık bir rakam veremiceğim ama yıllık olarak 4 ile 7 arasında degişmektedir siteyle ilgilendiğimde kazanç değişiyor neyazıkki bende bayadır ilgilenemiyorum bu ADSENSE KAZANCI harciç kazançtır birde adsense üzerine yoğunlaşacak olan arkadaş çok rahat site kazancını 2 ye ve daha fazlaya katlayabilir..

Site adresi Pm ile
Site için istenen fiyat 10000 tl
Sitenin aylık getirisi: 300
Sitenin açılış tarihi:2012
Kategori, sitenin içeriği nedir:sosyal medya,teknoloji,internet, ve bir çok alan
Günlük hit sayısı:ortalama 1000
Ziyaretçi kaynağı: ( örn: %80 google - %10 yandex -%10 sosyal medya)
Domainin yaşı ve Pagerank değeri:-
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: evet tüm içeriği ile satılıktır
Hosting dahil midir: evet 6 aylık hosting dahildir
Banlı olduğu sponsor var mı:hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı:hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı:sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:hayır

Not:Sosyal medya facebook: 26000 begeni
twitter:206 bin takipçisi
instigram:10 9 bin takipçi

... - 15 Eylül 2016 Tarihli Site Analiz Raporu:

[COLOR=DarkRed]Arama Motoru Analizi[/COLOR]

Google Index: 6.120