freelance iş ilanları

KİŞİSEL SİTEM ADSENSE'İ İLE BİRLİKTE Çok Uygun Fiyata Satılık | Domain + Hosting Yenilendi

4 Mesajlar 697 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

onurrckrr1 onurrckrr1 x=u dx=du Let's ∫du It! Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
Site Adresi: İmzamda Bulunur
İstenilen Fiyat: 490 TL
Sitenin Aylık Getirisi: 0-5 TL Arası Adsense Kazancı
Sitenin Kategorisi: Kişisel
Günlük Tekil Hit Sayısı: 140-200
Site Analiz Bilgileri: İletişim halinde Analytics Bilgileri Skype üzerinden atılır
Satışa Hosting Dahilmi?: Evet (Geçen Ay Domain ile Birlikte Yenilendi- İSİMTESCİL)
Banlı Olduğu Sponsor: Hayır
Banlı Olduğu Arama Motoru: Hayır
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet
Özel Notlar: Dikkatlice Okumalısınız !
Merhaba arkadaşlar Adım Onur. Geçen sene eylül ayında açmış olduğum Kişisel Blog adresimi üniversite sınavı dolayısıyla satışa çıkardım. Kendime bu siteyi açarken çok zor durumda olmadıkça asla satmayacağımın sözünü vermiştim. Şu an dershaneye başladım ve bu site benim elimde olduğu sürece ayrılamıyorum ve sürekli pc başında kalıyorum.

Forumda beni gören ve bu siteye ne kadar emek harcadığımı bilen birçok kişi var. Bunların başında @FakirYazar @HamdiCetin @onureroglu gibi isimler geliyor. Sitenin içinde 93 adet tamamını elimle yazdığım konular bulunmaktadır. bu yazılara toplamda 190 adet yorum gelmiştir. Sitenin aylık tekil hiti 3000-4000 arasındadır. Bu bilgilere zaten Analytics üzerinden size atacağım.

Blogumda ki yazılar minimum 300 kelime maksimum 1500 kelime arasındadır. Özellikle son yazılarım (arama motoru üzerinden ziyaretçi çekmek için yazılan yazılar) 1000 kelimenin aşağısında değildir. Bu siteye 1 yıl boyunca gözüm gibi baktım. Saçma sapan sitelerden backlink almaya çalışmadım herşeyin doğal ilerlemesini bekledim.

Blogun 1 yıl boyunca 1 lira masrafı olmayacaktır. Hali hazırda bulunan web sitenize çıkış yapacağınız backlinkler bile web sitenizin otoritesini yükseltecektir buna ilave olarak forumdan 10-20 lira arasında tanıtım yazısı çıkarak para kazanabileceğinizi düşünüyorum. Özellikle dershanem sebebiyle yaklaşık 1 aydır siteyle ilgilenemiyorum kendime bazı hedefler koydum onları gerçekleştirmek istiyorum. Hosting olsun domain olsun zaten yenilerken 50-60 lira gibi bir miktar ödemiştim geçen hafta. Ayrıca SeoDoktoru ile siteye forumda ki konusunda bulunan uzman paketten iki adet yaptırılmıştır. Site kişisel blog kelimesinde şu an 35. sıradadır ve daha da yükseleceğinden eminim. Ciddi alıcılar ile search console verilerine tw ile bakabilirler (en son aşamada.). Bu fiyata hem siteyi hem adsense'i veriyorum. Lütfen pazarlık konusunda ısrar etmeyin bende öğrenciyim zaten alacağım bu parayı dershanenin taksitine yatırıcam :o umarım anlatabilmişimdir. Sitenin yanında 70 beğenmeli facebook sayfasınıda verebilirim.

Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa özel mesaj olarak veya onurckrr34@gmail.com skype adresinden ulaşarak sorabilirsiniz. Tekrar söylüyorum verilen emeği lütfen gözardı etmeyin sitede bulunan makaleleri yazıp satsaydım daha çok ücret alırdım.

Arat - Yazılımın Kaderi
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cakirweb.aratgame
wmaraci
reklam

Nesco Nesco Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 672
  • Beğeniler 23 / 143
  • Ticaret 9, (%100)
arkadaşın site için gerçekten büyük emek harcadı. Facebook grubundan dolayı biliyorum. Dürüst bir arkadaş. İyi satışlar dilerim dostum.

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)

Nesco adlı üyeden alıntı

arkadaşın site için gerçekten büyük emek harcadı. Facebook grubundan dolayı biliyorum. Dürüst bir arkadaş. İyi satışlar dilerim dostum.

Teşekkür Ederim.

Arat - Yazılımın Kaderi

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 25 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
SADECE SİTE 200 LİRAYA bhsrc 'ye SATILMIŞTIR. HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE.

ADSENSE İÇİN TEKLİFLER BEKLENİYOR SATIŞ FİYATIM 300 Türk Lirasıdır.

Arat - Yazılımın Kaderi
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al