wmaraci reklam
lidertakipci

Önü Açık - Keyword - Yükselişte - HİTTEN UÇAN SİTE!

10 Mesajlar 1.124 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

EditorumORG EditorumORG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 740 / 271
  • Ticaret 76, (%87)
Öncelikle arkadaşlar siteyi 3 gün önce açtım. Site keyword bir site olduğu için direk Google üzerinden ziyaretçiler gelmeye başladı. İlk gün hiti 22 idi. İkinci gün hiti 69 oldu, 3. gün hiti 64 oldu. Direk keyword sadece siz günlük 1 - 2 adet makale yazıp bırakıyorsunuz. Sektör öyle zor bir sektör değil, sektörde doğru düzgün rakibiniz yok ne öyle büyük firmalar ne de makale yazdıran bir ekip hepsi satış sitesi sadece siz makale yazıyorsunuz.

Bu siteyi aldıktan sonra ne yapabilirsiniz?

- Bu site alındıktan sonra satış yapan sitelere bu siteden reklam verebilirsiniz. Reklam fiyatı nedir ne değildir bilmiyorum ama ortalama aylık 1 site reklamı için 100 150 ₺ alabilirsiniz diye düşünüyorum 4 - 5 adet siteden alsanız aylık 500 600 ₺ getirir.
-- Siteye adsense koyabilirsiniz. Ek kazanç olmuş olur. TBM 10 kuruş ila 50 kuruş arası.

Site Adresi: PM ile.
İstenilen Fiyat: 900 ₺.
Sitenin Aylık Getirisi: 3 günlük site.
Sitenin Kategorisi: PM ile.
Günlük Tekil Hit Sayısı: 3 gün içerisinde 155 ziyaretçi. %80 Google.
Satışa Hosting Dahilmi?: Evet. 1 yılı var.
Banlı Olduğu Sponsor: Yok.
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok.
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Ücretsiz tema herşeyiyle beraber verilecek.
Özel Notlar: Yukarıda dediğim gibi site 3 gün içerisinde değerlendi. Bende bunu beklemiyordum ama site gerçekten uçuyor :) Keyword bir site olduğu için direk kafaya giriyor ve hızla yükseliyor.

- Siteye özel ve yüksek fiyatlara tanıtım yazısı alındı. Tanıtım yazısı alınan sitelerin hepsi paylaşılacak.

- Siteye sadece 9 tane makale ekledim, bu hale geldi.

- Adwords aracılığıyla tüm hit getirecek olan kelimeler seçilmiştir, bunlarıda vereceğim. Günlük olarak 1 - 2 atıp keyfinize bakarsınız. Vallahi satmazdım yani niçin satayım ki diyordum ama zamanım yok, bakamıyorum. Bu kadar olacağını da bilmiyordum :)

- Herkese site adresini veremem. Bu konuda saçma sapan mesajlar atmayın. Banka hesabınızda 900 ₺ olduğunu gösteren bir görsel paylaşırsınız ona göre mesaj atarım.

ORTADA YALAN YOK DOLAN YOK! Site adresini ciddi alıcıyım dersen ilk 500 ₺ atarsın daha sonra siteyi aldıktan sonrada geri kalanını atarsın. Kimseyi kandırmadık, herşey ortada. Geri iade falanda yapmam, boşuna yormayın. Sektörde şuanda benden başka kimse yok, hepsi satış yapıyor. Onca tanıtım yazısı aldım ettim site 3 günden beri hit manyağı google üzerinden geliyor hit. Siteyide keyfimden satmıyorum, hazır halde tonla müşterim var bu forum üzerinde bu işi yapıp diğer müşterilere zaman ayıramıyorum.

Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Domaini şahsen biliyorum ve bunun üzerinden yorum yapmak istiyorum anahtar kelime olması size fazlasıyla + kazandırıyor ve anahtar kelime gerçekten fazlasıyla aranma hacmine sahip çok iyi hit getirisi olan bir site biraz uğraş ile güzel reklam seçimi ile verdiğiniz paranın fazlasını çıkartabilirsiniz.
EditorumORG

kişi bu mesajı beğendi.

kral33 kral33 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 31 / 39
  • Ticaret 10, (%100)
Pm alabilirmiyim

• Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 740 / 271
  • Ticaret 76, (%87)
kral33 : Hocam son şartı kabul ediyorsan atayım siteyi.

ORTADA YALAN YOK DOLAN YOK! Site adresini ciddi alıcıyım dersen ilk 500 ₺ atarsın daha sonra siteyi aldıktan sonrada geri kalanını atarsın. Kimseyi kandırmadık, herşey ortada.

wmaraci
wmaraci

esrf43 esrf43 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
pm alabilirmiyim hocam?

OmerFaruuk OmerFaruuk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)
Anlamadığım site adresini öğrenmek için 500tl mi göndereceğiz?
Anladık çok rakip çıkmasın diye ve kopyaları türemesin diye önlem alıyorsun da ticaret geçmişine göre de değerlendirmelisin. Bilmeden etmeden site adresini öğrenmek için kimse kimseye 500tl atmaz.
Ticaret profilimi inceleyin uygunsa pm bekliyorum.
Hayırlı satışlar.

• Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 740 / 271
  • Ticaret 76, (%87)
ÖmerFaruk : Sektöre sende girebilirsin? Niye elimdeki şansı kaçırayım ki? Boşta tonla alan adı var, birini alıp hemen girebilirsin. Site adresini öğrenmek için değil zaten site hit almasa almazsın. 3 gün içerisinde bir sitenin desteksiz böyle hit aldığını duydunmu veya gördün mü?

OmerFaruuk OmerFaruuk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)

EditorumORG adlı üyeden alıntı

ÖmerFaruk : Sektöre sende girebilirsin? Niye elimdeki şansı kaçırayım ki? Boşta tonla alan adı var, birini alıp hemen girebilirsin. Site adresini öğrenmek için değil zaten site hit almasa almazsın. 3 gün içerisinde bir sitenin desteksiz böyle hit aldığını duydunmu veya gördün mü?

3 günlük sitenin sabit veya sürekli yükselir bir hiti olduğunu kanıtlayamazsın. Yükseledebilir düşedebilir daha yeni olduğu için kesinliği yok.
Ayrıca hak veriyorum herkesle paylaşmamanızı ona bir sözüm zaten yok. Yalnızca 500tl gönderin site adını veriyim demek biraz abes kaçıyor.
İyi satışlar.

• Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 740 / 271
  • Ticaret 76, (%87)
ÖmerFaruk : Konuyu uzatmayacamda sen al siteyi ben sana 5 gün içerisinde sitenin hit değeri değişirse paranı geri iade edecem. :)

yasinuysal yasinuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek oto alım satım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 4, (%100)
değişik bir konu olmuş bu şekilde bi ticaret benim mantığıma yatmadı ama birde şöyle düşünün hocam 3 günlük siteyi 900 e verdiniz ve diyorsunuz ki bir çok domain var boşta yarın bir tane daha açıp 7 gün sonra ona da 1000 lira istemeyeceğinizi nereden bileceğiz. istiyorsanız banka hesabımın resmini çekip atayım size böyle belki güvenebilirsiniz ve şunu da merak ediyorum editörlüğe makul ücret karşılığında devam edecekmisiniz?
Okeskin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al