Site adresi: ihlamurunfaydalari.com
Site için istenen fiyat :300 TL
Sitenin aylık getirisi: yok
Sitenin açılış tarihi: 6 Aylık
Kategori, sitenin içeriği nedir: Bitkisel tedaviler, ıhlamur, ıhlamur faydaları vs.
Günlük hit sayısı: 15-20
Ziyaretçi kaynağı: Tamamı Google
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: DA 8 PA 6 MOZ 0.6
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: evet herşey satlık
Hosting dahil midir: 1-2 ay kadar idare edebilirim
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: wordpress
Yazılım lisans sonlanma zamanı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

+Sitenin domaini tam keyword domaindir. 10K - 100K aranması vardır.
+Premium temaya sahiptir. 44 Dolarlık
+Sitede SSL kuruludur.
+300-500 kelime arası yayımlanmıs 12 makale vardır.
+Sabit ana sayfasında 12 makaleye ek olarak 2000 kelimeden oluşan makale vardır.
+Siteye makale girecek vaktim yok. İlk başlarda açtığım zaman güzel ilerlemişti fakat sonrasında vakit ayıramamıştım. İlgilenebilecek bir arkadaşın almasını isterim.
+Asıl satış nedenim ise maddi sıkıntılardır. Forumda daha önceden 10'un üzerinde site satışı gerçekleştirdim.
+Logosu ayarları vs her şeyi hazırdır. İçerisine sadece makale girmek gerekiyor.
+Alacak arkadaşa detaylı olarak yaptığım "ıhlamur" ile ilgili keyword listesini tamamen ileteceğim. Ihlamur ile ilgili aranması olan ve makale yazılabilecek her konuyu araştırıp tüm long tailler dahil olmak üzere listelemiştim. Hepisini ileteceğim.
+Alan arkadaş sadece birkaç makale eklese bile hızlı bir şekilde yükselecektir. Benim eklediğim makaleler aranması az olan konulardaydı. Küçükten büyüğe gidecektim. Eğerki aranması fazla olan konulara giriş yaparsanız hızlı bir şekilde sitenin hitinin artacağını düşünüyorum.

+Alan Arkadaşa 750 Adet Tumblr Backlink Hediye Edeceğim. Herhangi bir sitesine uygulayabiliriz.
+Domain Godaddy'de. Direkt olarak transferi gerçekleştirebilirim.
+Ticaret puanı yüksek olan arkadaşlara önce site sonra ödeme yapabilirim. Fakat ticaret puanı az olan arkadaşlardan ilk olarak ödeme talep ederim.

Forum Dışı

Dizigercekleri@gmail.com