freelance iş ilanları

Reklam Gelirli Müzisyen Sitesi Satılıktır.

2 Mesajlar 528 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mpmyo mpmyo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SERBEST
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Site Adresi: muzipati.com
İstenilen Fiyat: 400 TL
Sitenin Aylık Getirisi: 50 - 100 TL arası (Admatic A.Ş'den Reklam Alınmıştır)
Sitenin Kategorisi: Müzisyen - Piyanist
Günlük Tekil Hit Sayısı: En Az 200 Tekil Ziyaret (Google Analytic Verileri Gönderilir)
Satışa Hosting Dahilmi?: 5 Aylık Hosting Sınırsız Paket Hediye
Banlı Olduğu Sponsor: Kesinlikle Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Kesinlikle Yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Tema Orjinal ve Lisanslıdır. Hepsi Dahildir

Özel Notlar:

Merhaba arkadaşlar. Sitenin Google İndexi 4000 Link üzerindedir. Günlük en az tekil ziyaretcisi 200 altına düşmez. Muzipati.com bir MYBB forum sitesidir. TÜm yazılım güncellemeleri yapılmıştır. Eklentiler ve Tema orjinal olup tamamen lisanslıdır. Hosting sınırsız pakettir. (Sınırsız Alt Domain, Sınırsız Trafik, Sınırsız Web Alanı v.b.).
Ayrıca video.muzipati.com alt domainim vardır. Bu da yanında hediyedir. Bu kısımda müzik eğitimleri ve Piyanistler için orglardaki teknik özelliklerin anlatıldığı videolar mevcuttur. Alt domaindeki tema TAMAMEN KENDİ KODLAMAM VE TAMAMEN ÖZGÜNDÜR. Bunu da yanında hediye deceğim. Muzipatinin aylık geliri şimdilik 50 ile 100 TL arasında değişmekte ve her geçen gün ziyaretçisi 20 tekil kişi civarında artmaktadır. Müzisyenlere hitap eden sitemde ayrıca enstruman eğitimleri, videoları ve bilgi paylaşımları bulunmaktadır. Bir MYBB forum sitesidir. Kesinlikle kazançlı çıkacağınız bir sitedir.

TÜrkiye'de bütün müzisyenlerin tandıığı bir sitedir. Özellikle çevrenizde Piyanist bir dostunuz varsa sorun Muzipati.com neir diye. Size hemen söyleyecektir. Türkiye'de kimselerde olmayan ses, ritim, sample, pad gibi çok aranan paylaşımlar eklenmiştir ve kesinlikle geleceği olan bir sitedir.

Peki ben neden satıyorum ?
Satma nedenim önceleri düğünlerde piyanist olarak çalışıyordum ve siteye vaktim kalıyordu. Şimdi işimi değiştirdim. Yurt dışına çıkıyorum. Satış nedenim budur.

Ayrıca sitemizdeki indirme linkleri herkeste olduğu gibi ölen linkler değildir. Web alanım sınırsız olduğundan sitemdeki tün linkleri kendi FTP adresim üzerinden verdim. Yani linklern ölme veya silinme ihtimali asla yoktur. Siteyi incelediğinizde bana mutlaka hak vereceksiniz.

Sitemin %100 Mobil Uyumludur. Google Hız Testinde Başarılıdır.

Alıcı arkadaşlara şimdiden hayırlı uğurlu olsun....

Sitenin index bilgileri resim olarak eklenmiştir.

wmaraci
reklam

mpmyo mpmyo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SERBEST
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Fiyat En son olarak 400 TL'yi güncellenmiştir. Nakite ihtiyacım var fiyatı oldukça uygun yazdım arkadaşlar. Konu güncel

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al