freelance iş ilanları

Sadece Fiyat Almak İçin (satılık değildir)

3 Mesajlar 722 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

HuseyinGozlu HuseyinGozlu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 53 / 30
  • Ticaret 17, (%100)
Merhabalar sitelerim için bir fiyat belirlemek istiyorum sizler içinde bi sorayım dedim...

Siteler ;

Oyuncu.Live = 1500+ İçerik yıllık hosting+lisanslı tema

OyunBahane.net = 200+ İçerik Yıllık host + lisanslı tema

Oyuncu.live den alınmış Pinli adsense

yanında aktif Türk takipcili 27k İnstagram Hesabı

Toplam ne kadar eder sizce.

wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Site satış değerini belirtme de bir çok etken vardır.

Gelir X 20 katı gibi, harcadığın masraflar gibi, marka potansiyeline sahip site değeri gibi, gibi, gibi derken uzar gider. Ama bir satış yapılırken sadece harcamalar göz önünde bulundurularak fiyat biçilmez. Günlük ziyaretçisi, sitede gezinme oranı, geliri kaynağı gibi tatmin edici bilgiler de yer almalıdır.

İçerik botla da çekilebilir, özgün bir biçimde giriş de olabilir. Sitenizin uzantısı dahi çok fark yaratır.

Siz; Hit, sitede gezinme oranı, gelir, icerik adeti, lisans ve sosyal medya hesap takipçi sayısını belirtirsen bende düşüncelerimi yazabilirim.
HuseyinGozlu

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

HuseyinGozlu HuseyinGozlu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 53 / 30
  • Ticaret 17, (%100)
SerkanALAZ Merhabalar (oyuncu.live) siteye günlük 7-8 bin civari hit gelmektedir , ortalama 500 tl civarı backlink tanıtım yazısı vs alınmıştır. içerikler bot ide değil elle girilmiştir özgündür. Ortalama gezinme oranı 3-4 dk arası değişmektedir. uzantısı .Live değerli oldugunu düşündügüm bir uzantıdır. Facebookta 750 beğenili sayfası vardır. instagramda ise boşta 27k lık bir hesabı bulunmaktadır. Tema 75 tl ve lisanslıdır self 1.5 sürümüdür . aktiflik süresi 10 aydır. Yoncuden alınmıştır domaini.

oyunbahane.net 1-3 bin civarı hit gelmektedir , ortalama 100 tl harcama yapılmıştır , seo için tanıtım yazısı backlink vs. içerikler bot ile degil elle girilmiş olup özgündür. ortalama gezinme süresi 2-3 dk dir uzantısı .Net tir , Facebookta 250 beğenili sayfası vardır. teması 65 tl ye alınmış olup self 1.4 sürümüdür. Aktiflik süresi 2 aylıktır. hosting.com.tr dan alınmıştır. domain

Adsense ise oyuncu.live adresinden alınmıştır pinlidir. 40 tl vardır içersinde ...
SerkanERGUN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al