wmaraci reklam
lidertakipci

Satılık 5k film sitesi gelen alır

11 Mesajlar 1.478 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sercanaksu sercanaksu Myatika Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek işci:)
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 43 / 98
  • Ticaret 36, (%100)
Side adı: filmizle.film
Hit : 5k tekil
Reklam : alınmadı
Hit akışı : google
Fiyat : 4000 bin

Site çok temiz bir sitedir bot kullanılmadı seo çalışması yapıldı ve yapılmaktadır
satma nedenim atölye kuracağım nakit paraya ihtiyacım var
Sitenin telif sorunu yoktur ve banı filanda yoktur sadece uzantısı 300tl değerindedir.
Alan olursa şimdiden hayırlı olsun

wmaraci
reklam

Bayro Bayro Opencart e-ticaret PRO Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 305 / 304
  • Ticaret 27, (%100)
düşündüğünüz fiyat nedir?

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 43 / 98
  • Ticaret 36, (%100)

Bayro adlı üyeden alıntı

düşündüğünüz fiyat nedir?

Konuya yazdım zaten 4.000 bin diye pazarlık vardır

• Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 305 / 304
  • Ticaret 27, (%100)

Bu şekilde bir fiyat kusura bakmayın ilk kez sizde görüyorum ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 43 / 98
  • Ticaret 36, (%100)

Bayro adlı üyeden alıntı

Bu şekilde bir fiyat kusura bakmayın ilk kez sizde görüyorum ?

Hocam zorla urun satmiyorum kusura bakma ama kerizde deilim 2 bin lira masraf ettim 100k lik film sitesinden link var sadece o aylik 500 lira ne istiyosun belesmi vereyim

hllaytk hllaytk Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Hayirli satislar fiyatiniz gayet uygun bi fiyat kimsede oyle bi fiyat gormedim demesin 5klik siteler en az 2500-3000 bin tlden satiliyor hakkini yemeyin arkadasin emekte vermiş almayacak olan konu baltalamasın yok yere
sercanaksu

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 43 / 98
  • Ticaret 36, (%100)

hllaytk adlı üyeden alıntı

Hayirli satislar fiyatiniz gayet uygun bi fiyat kimsede oyle bi fiyat gormedim demesin 5klik siteler en az 2500-3000 bin tlden satiliyor hakkini yemeyin arkadasin emekte vermiş almayacak olan konu baltalamasın yok yere

Eyvallah kardesim saolasin insanlar beles ariyo sadece domaine ilk aldigimda 3 bin verdiler satmamistim satmayi istemiyorum ama maddi yonden sıkıştım tertemiz site link cikisi olmadi tanitim yazilari tarafimca guzel gordugum sitelerden alindi linkller 5k alti sitelerden alinmadi 100k lik film sitesinden link alindi 10k lik sitelerden vs ama 4 bin dedigim zaman boyle fiyat yok kendileri 20 tekil kisinin girdigi sitelerini 150 tl satan arkadaslar var ben saygi duyuyorum sahsen adam emek vermistir o fiyati istemistir.
hllaytk

kişi bu mesajı beğendi.

hllaytk hllaytk Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Aynen öyle hocam siteniz güzel belli emek verdiğiniz benimde kendime ait var o yüzden biliyorum zorluğunu emeğini. Bosverin alan alır alamayankonu baltalıyor zaten.
sercanaksu

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 305 / 304
  • Ticaret 27, (%100)

sercanaksu adlı üyeden alıntı

Hocam zorla urun satmiyorum kusura bakma ama kerizde deilim 2 bin lira masraf ettim 100k lik film sitesinden link var sadece o aylik 500 lira ne istiyosun belesmi vereyim

sercanaksu adlı üyeden alıntı

Eyvallah kardesim saolasin insanlar beles ariyo sadece domaine ilk aldigimda 3 bin verdiler satmamistim satmayi istemiyorum ama maddi yonden sıkıştım tertemiz site link cikisi olmadi tanitim yazilari tarafimca guzel gordugum sitelerden alindi linkller 5k alti sitelerden alinmadi 100k lik film sitesinden link alindi 10k lik sitelerden vs ama 4 bin dedigim zaman boyle fiyat yok kendileri 20 tekil kisinin girdigi sitelerini 150 tl satan arkadaslar var ben saygi duyuyorum sahsen adam emek vermistir o fiyati istemistir.

Aynen öyle hocam siteniz güzel belli emek verdiğiniz benimde kendime ait var o yüzden biliyorum zorluğunu emeğini. Bosverin alan alır alamayankonu baltalıyor zaten.

Gereksiz polemik yaratmanın bir anlamı yok mal senin istersen tirilyona sat kardeş!
Beni ilgilendirmez.
Ben sadece hem sayı ile Fiyat : 4000 bin 4000 TL olduğunu yazıyorsun da yanına neden bin yazıyorsun onu merak ettim. Böyle bir fiyat olmaz yazısını bundan yazdım ister tirilyona satarsın istersen beleş verirsin beni ilgilendirmez!

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 43 / 98
  • Ticaret 36, (%100)

Bayro adlı üyeden alıntı

Gereksiz polemik yaratmanın bir anlamı yok mal senin istersen tirilyona sat kardeş!
Beni ilgilendirmez.
Ben sadece hem sayı ile Fiyat : 4000 bin 4000 TL olduğunu yazıyorsun da yanına neden bin yazıyorsun onu merak ettim. Böyle bir fiyat olmaz yazısını bundan yazdım ister tirilyona satarsın istersen beleş verirsin beni ilgilendirmez!

dostum o senin yanlış ifade etmen polimik değilsen deseydin kardeşim 4000 bin yazmışsın 4000tl yaz deseydin eyvallah der düzeltirdim ama sen direk bu fiyatı ilk sende görüyorum dersen ben değil her insan sana karşı böyle yaklaşır film sitelerim var yazmışsın sende bilirsin o yüzden saygı göstermen uzatmanında manası yok

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al