wmaraci reklam
lidertakipci

Satılık Çiftlik Oyunu Tarzı Nakliyat Oyunu Sadece [ 50 TL ] + 10K İnstagram Hediye

18 Mesajlar 1.792 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AYJANS AYJANS Webmaster & Sosyal Medya Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster & Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)

Site Adresi : https://sanalkargo.org/
Site İçin İstenen Fiyat : 50 TL
Sitenin Aylık Getirisi: Reklam Verilmedi & Üye Çekilmedi
Sitenin Açılış Tarihi: 2017 / Ağustos
Kategori, sitenin içeriği nedir: Oyun Oyna Para Kazan & Çiftlik Oyunu Tarzı Nakliyat Oyunu
Günlük Hit Sayısı: Takip Edilmedi
Ziyaretçi Kaynağı: Site aktif olarak kullanılmadığı için takip edilmedi.
Domainin Yaşı : Domain 4 Aylık
Site Tüm İçeriği Birlikte Mi Satılık, Sınırlama Var İse Neler: Site Komple Satılıktır.Reseller hostingime bağlıdır dilerse kendi hostuna bağlayabilir ve benimkini kullanabilir
Banlı olduğu sponsor & arama motoru var mı: Hayır yoktur
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet dahil. Ömür boyu
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır Yoktur
Satma Amacım : Telefonum çok ani bozuldu.Yenisini almam için eksiğim var onun için satıyorum.
Sitenin Yanında 10.000 Takipçili İnstagram Hediye Edeceğim
Ödeme Yöntemi : Ziraat Havale / Eft
Forum Dışı İletişim
İnstagram: @aykutavsr

SİTEDEN GÖRÜNTÜLER

wmaraci
reklam

Renkler Renkler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Nedir site hakkında detay göremedim, bir de tıkladığımız zaman bir şey çıkmıyor, virüs bulaşmamıştır herhalde değil mi sitenize?

• Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)
Renkler Tüm detaylar konuda mevcut.Siteye virüs bulaşmış ne alaka onu anlamadım gayet sorunsuz giriyor.

• Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam Facebook logosuna tıkladım, yeni bir sayfa açılmadığı gibi, önce aynı sekmede kendisini giriş yapmış gibi gösteriyordu sayfa, şimdi tekrar baktım; site yan sekmede aynı sayfayı yeniden açıyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)
Renkler sence neden olabilir acaba facebook sayfasını linki koymadığımız için olabilirmi tabi yeni sekmede tekrar açıcak

• Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Peki siteyi nasıl kullanıyoruz, satıyorsunuz lakin alıcı gözüyle bakıyorum ben de tabi. Bir site, yazılarına göre güzel projeye benziyor, lakin herkes yazıyor, işlevi yok. Olabilir, siz nasıl yapmışsanız öyledir.

• Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)
Renkler hocam site tüm konroller admin panelden yapılmaktadır herhangi bir problem vs olmamaktadır.Site nin şuan 2-3 ayarını alıcı yaptıktan sonra kullanabilir

• Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Anladım, sağlık olsun. Güzel bir projeye benziyor, bir kaç davranışını görebilseydim sitenin yerinde olurdu. Teşekkürler. Ben satmak yerine, daha farklı, çocukların oyun oynayacağı ya da oynarken öğrenebileceği, hem öğrenip hem kazanabilecekleri bir site olmasını da yeğleyip, geliştirilmesini arzu ederdim. Güzel bir düşünce, geliştirilmesini ve kullanıma ya da öyle satışa sunulmasını isterdim doğrusu. Tam amacı anlayamadım ve nasıl kazandırdığını, tıklama usulü, sitedeki kalım zamanına göre gelen gelirden pay olarak mı hesaplıyor kullanıcıya verecek geliri bu konuda açık ederseniz, eğer gerçekten de satmak istiyorsanız, bu bilgi satışa faydalı olur kanısındayım. Teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.
AYJANS

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)
Renkler bu site farklı hocam tamamen yatırım & reklam ve tıklanma üzerine site sahibi para kazanıp oynayın üyelere ödeme yapıyor o şekil diyelim

• Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Tamam. Kazanç kısmını anladım zaten, bölüştürme oranını sordum o kadar. Orası güzel, ek olarak oyunun içinde mesela kargo ile giderken yolda çıkacak sağdaki trafik isim tabelasında ingilizce olarak "table" yazıyor, onu gördükten sonra alıp, Türkçe olarak "masa" yazan durağa yolcu bırakır gibi minibüs ile ya da kargo bırakır gibi teslimat yaparak, öğretici oyun olursa talebi çok arttırı anlamında söylemek istemiştim. Bu oyunu kim geliştirdi acaba? Bu şekilde ek yapılamaz mı kod yazarak belir bir süre sonra satışa sunulacak olursa ilk müşteri olurum tabi, bu geliştirme yapılırsa zaten satmak yerine kişi kendisi faydalanır diye düşünmekteyim.

Oyunu, ben bu siteyi, detayları ile birlikte kullanımı, kazanç ve kazanç dağıtım detaylarını görebilmiş olsam taliplisi olabilmeyi isterdim, bir de anasayfa oyun başlangıç düzenlemesi de iyi olur elbet, siz mi yazdınız siteyi? Anlatmaya çalıştığım şekilde aynı zamanda ister çocuklara ister büyüklere, ama İngilizce, ama diğer konularda eğitim imkanı sunabilecek şekilde geliştiremez miyiz siteyi inşaALLAH? Ben memnun olurum, tavsiye de ederim, inşaALLAH ki gelecekte eğitim materyalleri olarak bu gibi yazılımlardan çok faydalanılabilinip, böylesi simulatörler ile daha fazla eğitim verileceği düşüncesinde ve geliştirilmesi taraftarıyım. Site hakkında bunun mümkünatı ve detaylar konusunda siteyi açık edebilirseniz eğer satmadıysanız eğer ilgilenebilirim de tabi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al