Degerli kardeşlerim , abilerim ve ablalarım minecraft konulu açmış oldugum forum sitesini satışa koyuyorum forum sitesi daha sıfırdır neden satıcaksın peki derseniz satmak için açmadın bunu belirtiyim öncelikle acil başka şeylerle ugraşmam gerekiyor bu yüzden forum sitesinin gelişimiyle ilgilenemiyorum ne yazıkki .Adsense hesabına baglıdır forum sitesi reklam kodları header ve footer alanlarına eklenmiştir sadece reklamların çıkması beklenmektedir.Adsense hesabına verilicektir o yüzden.Sitenin çok fazla benzeri yoktur ve içindeki etkinlik sistemine sahip hiçbir minecraft konulu forum sitesinde yoktur ki minecraft konulu forum sitesi çok azdır.Alacak kişinin yapacagı tek şey konuları ve içerikleri zenginleştirmektir. Sitede kendi fikrim olan etkinlik sisteminide alacak kişi kullanabilir.Yanında aldıgım 1 yıllık hostingide veriyorum.Hostingin ÖNEMLİ özellikleri ise 3 domain alabiliyor ve LiMİTSİZ AYLIK TRAFİK.Minecraftın bir çok kullanıcısıvar şuan bir çok youtube kanalının bile çektigi videoların büyük çogunlugu minecraft tır.O yüzden bu forum sitesinin gelişmesi ve yükselmesi çok uzun sürmez.Geliştirildigi sürece elbetteki.

http://www.minecraftyuvasi.net

sitenin ücretini ciddi ve kesin alıcılar pm atabilir.Pm attıklarını yorumlarda belirtmeleri diger alıcılar için yararlı olucaktır.Lütfen fiyat teklifi yaparken hosting paketinin özelligine göre ve forum sitesinin teması ve fikrine göre yapınız.Tema şahsım tarafımdan yapılmıştır.Alıcı tarafından yönetim panelinden çok rahatlıkla degiştirilebilir.

not:satılma sebebini tekrar söylemek isterim acilen başka ugraşmam gereken işler var ve forumla ilgilenemicem geliştiremicem hosting paketi boşa gidicek.