wmaraci reklam

satış iptal...

5 Mesajlar 689 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cingan cingan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 44 / 33
  • Ticaret 111, (%100)
Satış iptal...

wmaraci
reklam

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Kardeş neyin reklamını neye yapıyorsun ve nereden yapıyorsun ? Gerçekten çok tuhaf bir satış stratejisi izlemişsin. Bir siteye değer biçerken sitenin aldığı hit ve Analytcs ya da diğer reklam firmalarından aldığı ödemelere göre hesaplama yapılır. Sen bir şekilde aldığın ek ücretler ile fiyat istemen doğru değil. Yani site satış forumlarında da sitenin kazandığı ücret ve nereden alındığı gerekir.

Konunuzu daha fazla açıklayıcı ve KENDİ REKLAMINIZI yapmadan düzenlemenizi istiyorum.Bu şekilde maalesef konunuzu reporta düşüreceğim
AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 44 / 33
  • Ticaret 111, (%100)
murattat hocam konunun altına baltalayıcı yorum yapacağınıza keşke direk şikayet etseydinizde mod arkadaşlar değerlendirseydi bu konu 3 büyük foruma açıldı bir tek sizde sıkıntı var

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)

cingan adlı üyeden alıntı

murattat hocam konunun altına baltalayıcı yorum yapacağınıza keşke direk şikayet etseydinizde mod arkadaşlar değerlendirseydi bu konu 3 büyük foruma açıldı bir tek sizde sıkıntı var

Hocam baltalayıcı olarak bu yorumumu görmeyin lütfen , sadece beni bir alıcı olarak görün. Site satışlarında sitenin kazancı açık olarak belirtilmeli . 2 bin tl diyorsunuz ancak bunlar reklam kazancı değil , hit analytcs raporları konuda mevcut değil ya da söylemiyorsunuz.Bunları daha açık bir şekilde belirtirseniz zaten böyle problem olmaz ki site satış şablonun kuralına bakarsanız ne demek istediğimi eminim anlayacaksınız. Söylediğim şeyler zaten yerine getirilirse mesajımı güncelleyeceğim den fazlasıyla emin olabilirsiniz. Lütfen satışınızı baltaladığımı düşünmeyin ,sitenize bir eleştiride bulunmadım sadece konu açılışı hakkında sorunları ilettim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 44 / 33
  • Ticaret 111, (%100)
Hocam sitenin hitini bilmiyorum konuda belirttiğim gibi yeni aldım forumun sahibine bir hafta da ulaştım zaten çok yoğun biri oda bilmiyor siteyle 2 yıldır ilgilenmediğini söyledi. Ayrıca forumda ki kazancı alacak kişiye belgeleyeceğim dedim bunun reklam Kazancı'ndan ne farkı var geliride garanti ediyorum alan kişi verdiği parayı çıkaramasın siteyi geri alacağım ayrıca benim foruma yetecek gücüm yok küçük param var ve günde 2 3 saat ayırırım diyen biri varsa ona da okulum bi tene kadar 6 aylık siteyi verir Nasıl para kazanacağını anlatırım parasını kat kat çıkarır zaten

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al