wmaraci reklam

Sektörde Bilinen Havacılık Haberleri & Uzay & Uçak Kazaları Sitesi Pinli Adsense Dahil!

2 Mesajlar 326 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

erginyilmaz16 erginyilmaz16 Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress++
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 438
  • Beğeniler 48 / 31
  • Ticaret 17, (%100)

Site adresi: Pm ile verilecektir, uygun gördüğüm kişilere yollayacağım.

Sitenin aylık getirisi: Değişkenlik gösteriyor, tanıtım yazısı ve backlink satışı olursa ortalama 750-1000 TL kazandırır. ( Az adsense geliri de mevcuttur )

Sitenin açılış tarihi: +4 Sene.

DA / PA Değerleri: DA - 52 PA - 41 ( Değerler mükemmeldir )

Kategori / sitenin içeriği: Havacılık Haberleri & Uçak Kazaları & Uzay Ve Bilim. ( Sektörün tbm oranları çok iyidir )

Günlük hit sayısı: 50-200 ( makale giriş sayınıza bağlı olarak düşebilir ve ya artabilir ) Bu sektörde güncel kalmak zorunludur.

Ziyaretçi kaynağı: % 90 google % 10 sosyal medya.

Domainin yaşı: 5

Site tüm içeriği birlikte mi satılık? Sınırlama var ise neler?: Lisansli temalar ve tüm lisanslı eklentiler dahil.

Hosting dahil mi?: Yardımcı olunur.

Banlı olduğu sponsor var mı?: Tertemiz.

Banlı olduğu arama motoru var mı?: Tertemiz.

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi?: Evet.

Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız.

Sitenin satışında herhangi hukuki (telif hakkı v.b. bir problem var mı?: Hayır.

Merhabalar, arkadaşlar konuyu aslında biraz buruk biraz da heyecanlı bir şekilde açıyorum. Çünkü yıllardır emek verdiğim ilgilendiğim göz bebeğim olan sitemi satışa çıkartıyorum. Siteyi alan arkadaşa her türlü destek sağlayacağım. İzlemesi gereken yolu tarif edeceğim. 1 Ay boyunca ' da destek olup sitede editörlük hizmeti vereceğim.

Site ile ilgili sormak istediğiniz ve merak ettiğiniz her şeyi açıklıkla cevaplamaya hazırım. Sektöründe bir ismi olan bilinen bir sitedir. Keyword domaine sahiptir. Tanıtım yazıları için büyük firmalardan daha önce mail almıştır. Son zamanlarda biraz ilgilenemediğim için haliyle biraz ilgiye ihtiyacı vardır. +100 yorum ve 1000 adete yakın makale bulunmaktadır. Eski news kayıtlı sitelerdendir. Sadece (aylık) tanıtım yazılarını bile 300-400 TL arasına satmanız mümkündür.

TR PİNLİ VE DAHA ÖNCE ÖDEME ALINMIŞ HESAP SİTE İLE BERABER VERİLECEKTİR.

İletişim : 0553 289 81 64

Fiyat : 15.000 TL

Kısa süreliğine bu fiyattır arkadaşlar. ( Site çok uyguna geliyor, pinli ve ödeme almış adsense fiyatları 15-20k civarı )

wmaraci
reklam

omarsells omarsells WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek ceo
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ö** Z**
  • Mesajlar 287
  • Beğeniler 17 / 19
  • Ticaret 2, (%100)

Pm alabilirmiyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al