wmaraci reklam

Sektörde Bilinen Toptan İş Eldiveni Satış Sitesi

3 Mesajlar 508 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Freeborn Freeborn Göz Göz Göztepe Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 36, (%100)
Site adresi : https://www.iseldivenim.com
Site için istenen fiyat : 3.500 ₺ / fiyat uygun tutuyorum az da olsa sünnet yerini bulması için pazarlık yapılır.
Sitenin açılış tarihi: 2019 ( 7 Ay )
Kategori, sitenin içeriği nedir: Nitril & İş Eldiven çeşitleri toptan satışı.
Günlük hit sayısı: 30 -100
Ziyaretçi kaynağı: ( %90 google )
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Evet
Hosting dahil midir: Kısa süre idare ederim.
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet tema lisanslıdır. Buda satışa dahildir.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Opencart ömür boyu.
Siteye sahip olduktan sonra sıfır sermaye ile sipariş alabilir müşteriden gelen ödeme ile mal alıp fatura size mal müşteriye şeklinde hiç başınız ağırmadan para kazanabilirsiniz. Kazanç tablosunun da görselini bıraktım. Site açıldıgında ilk ay reklam çıktıgımız için trafik çok yoğun sonraki aylar ise googleden gelen 400 - 500 şeklinde. Eldiven satışı karlı bir iştir sonuç olarak fabrika inşaat tarla bahçe vs bir çok yerde kullanılıyor. En ufak kar 25 kuruş la başlıyor 1 eldiven başına 60 kuruşlara kadar çıkabiliyor. Ortalama 1 koli satışınızda 120 TL yakın size kar bırakır arkadaşlar.

Siteyi *** üzerinden bir arkadaştan aldım. onun ettiği karlar ve satışlar aşağıdaki gibidir. Ben inşaat sektöründeyim diye aldım ama ilgilenemedim açıkçası. Tawk.to kurdum ama orada da müşteriyle denk gelemedim. Her gün neredeyse 1 kişi arıyor en az. Talebi öğrenip tedarikçilerle konuşursanız gönderim sağlarsınız. Ben satış yaptım ve izmir'deki tedarikçim gönderdi ürünü. Ancak normal işlerimdeki yoğunluk nedeniyle buraya gerekli ilgiyi gösteremedim.

Son olarak büyük şirketler mail ile ulaşıp teklif istiyorlar. Ben bununla çok uğraşmadım. Mailler mevcut sistemde. Büyük şirketin isteği çok olsa da size tüm detayları yazıp buna göre eldiven istiyorlar. Spesifik şu ürün demiyorlar ekseri. Ben uğraşmadım, uğraşan kazanabilir.

wmaraci
reklam

volumeee volumeee WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Askeri Personel
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 6 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
detaylı pm alabilirmiyim.

Freeborn Freeborn Göz Göz Göztepe Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 36, (%100)
tüm detaylar yazıyor fazla zaman harcamamak adına.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al